بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان از خبرگزاری فارس اصفهان

دکتر مهدی معینی فرماندار فلاورجان ۹شهریورماه۱۴۰۱ ضمن بازدید از دفتر خبرگزاری فارس استان اصفهان به سوالات خبرنگاران فارس پاسخ داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، دکتر مهدی معینی فرماندار فلاورجان ضمن بازدید از دفتر خبرگزاری فارس استان اصفهان به سوالات خبرنگاران فارس پاسخ داد.

مباحثی همچون جوانگرایی در روند انتصاب فرمانداران استان، اقدامات انجام شده در شهرستان از قبیل جلوگیری از تغییر کاربری اراضی و تلاش برای ایجاد اشتغال در شهرستان از محورهای مهم این گفت‌و‌گو بود.

مشروح این مصاحبه در روزهای آتی منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/

مطالب مشابه
بازدید فرماندار فلاورجان از پلیس راه اصفهان_ شهرکرد

بازدید دکتر معینی فرماندار فلاورجان از پلیس راه اصفهان-شهرکرد و پایگاه امداد هلال‌احمر شهرستان بازدید دکتر معینی فرماندار فلاورجان از پلیس راه اصفهان-شهرکرد و پایگاه امداد هلال‌احمر شهرستان و تقدیر از اقدامات و خدمات نوروزی نیروهای انتظامی و امدادی/۱۰ فروردین  

۱۰ فروردین ۱۴۰۲
فرماندار فلاورجان در نخستین نشست شورای اداری استان

دکتر معینی فرماندار فلاورجان در نخستین نشست شورای اداری استان در جلسه ویدئو کنفرانس با رئیس جمهور

۹ فروردین ۱۴۰۲
جلسه بررسی مشکلات عمرانی شهرستان فلاورجان به میزبانی دکتر زینلیان

پس از بازدید دکتر زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان‌ از شهرستان فلاورجان با پیگیری های دکتر مهدی معینی فرماندار فلاورجان، وضعیت روشنایی پلیس راه اصفهان شهرکرد به سمت تونل سیمان سپاهان -وضعیت روشنایی پل تمندگان -ساماندهی ورودی شهر زازران -ایمن‌سازی حریم کانال روستای ونهر – مشکلات راه آهن از پل علیشاهدان تا پل دارافشان-اجرای تقاطع رینگ چهارم و بررسی مشکلات اراضی بنیاد مسکن در شهرک قدس در حال برسی می باشد.

۹ فروردین ۱۴۰۲

گزارش تصویری جلسه شورای اداری شهرستان فلاورجان
فروردین ماه ۱۴۰۲ – شهر قهدیجان

۷ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =