حضور سفیران خدمت در قهدریجان

پیش از ظهر یکشنبه ۱۳شهریور ماه، مسئولین ارشد شهرستان در قالب طرح سفیران خدمت با حضور در شهر قهدریجان به صورت میدانی از مشکلات و پروژه‌های شهر بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، پیش از ظهر یکشنبه ۱۳شهریور ماه، مسئولین ارشد شهرستان در قالب طرح سفیران خدمت با حضور در شهر #قهدریجان به صورت میدانی از مشکلات و پروژه‌های شهر بازدید نمودند.

پس از این بازدید جلسه‌ای با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی لارگانی نماینده شهرستان، دکتر معینی فرماندار فلاورجان، فرمانده نیروی انتظامی، بخشدار و امام جمعه قهدریجان و تعدادی از مدیران و مسئولین ادارات شهرستان به میزبانی شهردار و شورای اسلامی قهدریجان در محل شهرداری برگزار شد.

در این جلسه که تا عصر یکشنبه ادامه داشت، ضمن بررسی و پیگیری مصوبات جلسات قبل، پیرامون مرکز درمان بستر (اورژانس) قهدریجان، مشکلات حوزه مخابرات، کشاورزی، آسفالت معابر، نقاط حادثه‌خیز بین شهری، طرح تعریض پل امامزاده، مشکلات مسکن مهر و دیگر مسائل و معضلات شهری بحث و تبادل نظر صورت گرفت و درخصوص رفع آنان تصمیماتی اتخاذ گردید.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

مراسم افتتاحیه طرح ملی امداد و نجات نوروزی با حضور فرماندار فلاورجان، برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان فلاورجان به ریاست فرماندار شهرستان تشکیل شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار فلاورجان در پیامی، فرارسیدن روز شهردار را به همه شهرداران خدوم شهرستان فلاورجان و پرسنل پرتلاش شهرداری‌ها تبریک گفت.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − چهارده =