آیین تکریم و معارفه مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فلاورجان برگزار شد

صبح امروز دوشنبه ۲۸شهریورماه ۱۴۰۱ آیین تکریم و معارفه رئیس جهاد کشاورزی شهرستان فلاورجان در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان ،صبح امروز دوشنبه ۲۸شهریورماه ۱۴۰۱ آیین تکریم و معارفه رئیس جهاد کشاورزی شهرستان فلاورجان با حضور کامران بقایی معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی جهادکشاورزی استان اصفهان؛دکتر معینی فرماندار شهرستان ،معاونت فرمانداری و وبخشداربخش مرکزی شهرستان فلاورجان،روسای صنف کشاورزان و اتحادیه تعاون روستایی شهرستان در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

فرماندارشهرستان فلاورجان در این جلسه با توجه به اشتغال بیش از۸۰درصد از مردم شهرستان در بخش کشاورزی، اظهار داشت : باید با ایمان و اراده مضاعف بمنظور رفع کمبودهای کشاورزی و همچنین برای فعالیت در عرصه افزایش تولیدات کشاورزی در سطح شهرستان گام برداریم .

وی همچنین به اهمیت بخش کشاورزی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: انتظار می رود رئیس جدید اداره کشاورزی شهرستان در راستای آموزش به کارشناسان و کشاورزان در جنبه های مختلف و همچنین نظارت و کنترل در سطح شهرستان اقدامات لازم را انجام دهند.

دکتر معینی در پایان بر ضرورت تعامل و همکاری نزدیک مدیریت جدید جهاد کشاورزی شهرستان با دستگاههای محلی بمنظور رسیدگی و مرتفع نمودن مشکلات کشاورزان تاکید کرد.

در این آیین از زحمات مهندس علی فرزانی تقدیر و مهندس همایون حاتمی به عنوان مدیر جدید جهاد کشاورزی شهرستان فلاورجان معرفی شد.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

مراسم افتتاحیه طرح ملی امداد و نجات نوروزی با حضور فرماندار فلاورجان، برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان فلاورجان به ریاست فرماندار شهرستان تشکیل شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار فلاورجان در پیامی، فرارسیدن روز شهردار را به همه شهرداران خدوم شهرستان فلاورجان و پرسنل پرتلاش شهرداری‌ها تبریک گفت.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 16 =