حضور و سخنرانی فرماندار در مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فلاورجان +تصاویر

آنچه برای یک مسؤول در پایان دوره خدمتش می‌ماند، کارنامه درخشان او است

پیش از ظهر امروز سه شنبه ۲۹شهریورماه ۱۴۰۱دکتر مهدی معینی به همراه اعضاء شورای تأمین شهرستان فلاورجان در مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فلاورجان حضور یافت و به ایراد سخنرانی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ پیش از ظهر امروز سه شنبه ۲۹شهریورماه ۱۴۰۱دکتر مهدی معینی به همراه اعضاء شورای تأمین شهرستان فلاورجان در مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فلاورجان حضور یافت و به ایراد سخنرانی پرداخت.

در این جلسه که ائمه جمعه واقشار مختلف بسیجیان حضور داشتتد دکتر مهدی معینی فرماندار شهرستان فلاورجان  گفت: خلاقیت، ایثار، احساس تکلیف کردن و مردمی بودن از جمله مزیت‌های بسیج است و بسیجی به عشق ولایت و برای دفاع از حریم ولایت و نظام و ادامه راه شهدا از کسی که بخواهد چراغ بسیج را روشن نگه دارد، تبعیت کرده است.

وی افزود: بسیجیان پیشتاز مبارزه و برخورد با فتنه‌گران در طول سال‌های بعد از انقلاب اسلامی  بوده‌اند و آن هم به خاطر خط مشی و بصیرتی است که به درستی تبیین و دنبال کردند.

دکتر معینی بیان کرد: در نظام جمهوری اسلامی ایران ولایت، مردم، سپاه و بسیج در کنار هم هستند و دشمن از روشن بودن چراغ پایگاه‌های بسیج هراس دارد و می‌داند اگر کوچک‌ترین تخطی به این کشور کند، آحاد این ملت و برای دفاع از این نظام مبارزه خواهند کرد.

فرماندار شهرستان فلاورجان خاطرنشان کرد: آنچه برای یک مسؤول در پایان دوره خدمتش می‌ماند، کارنامه درخشان وی در خدمت‌رسانی صادقانه به مردم بوده است و این مهم موجب آرامش و رضایت او خواهد شد.

گفتن است  در این مراسم از زحمات سرهنگ جواد فصیحی تقدیر و سرهنگ محمد کریمیان به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فلاورجان معرفی شد.

در ادامه گزارش تصویری این  مراسم آمده است:

 

مطالب مشابه
از بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان تا حضور معاون وزیر

دکتر مهدی معینی فرماندار شهرستان فلاورجان در دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنایع دستی، گردشگری و هتل‌داری اصفهان حضور یافت و از غرفه شرکت تعاونی دهیاریهای بخش پیربکران و شهرداری پیربکران بازدید کرد.

۱۰ مهر ۱۴۰۱
همایش آزادگان تکریت۵

دکتر معینی فرماندار فلاورجان در همایش آزادگان تکریت۵ شرکت نمود و با تعدادی از آزادگان سرافراز دوران دفاع دیدار و گفتگو کرد.

۱۰ مهر ۱۴۰۱
به مناسبت روز آتشنشانی و ایمنی

مراسم رونمایی و بهره‌برداری از تجهیزات و ماشین‌آلات آتشنشانی شهرداری کلیشادو سودرجان با حضور دکتر معینی فرماندار فلاورجان، و دیگر مسئولین برگزار شد.

۹ مهر ۱۴۰۱

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان به صورت وبینار و همزمان در فرمانداری فلاورجان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

۹ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :