فرماندار: تجلیل از خانواده شهدا باعث ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می شود

فرماندار فلاورجان گفت: تجلیل از خانواده شهدا و برگزاری یادواره شهداء باعث ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می شود و ما برای همیشه تاریخ از خانواده شهید تجلیل می‌کنیم چون افرادی را پرورش دادند که حقایق، هویت، شناسنامه و مختصات زندگی ما را زنده نگه داشتند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ دکتر مهدی معینی فرماندار پیش از ظهر امروز در مراسم یادواره شهدای کارمند شهرستان فلاورجان اظهار داشت: امروز سرفرازی ایران اسلامی عزیز ما مرهون دلاوری فرزندان عزیز این مرز و بوم است.

فرماندار فلاورجان افزود: در دوران انقلاب و پس از آن دفاع مقدس اگر همه اقشار مردم جامعه ما برای پیروزی انقلاب یا دفاع مقدس به صحنه نمی‌‌آمدند، نه انقلابی پیروز می‌‌شد و نه در دفاع مقدس می‌‌توانستیم دشمن را از خاک عزیزمان بیرون برانیم.

وی ادامه داد: در دوران انقلاب همه قدرت‌های بزرگ پشت سر رژیم سفاک گذشته، بودند و به ظاهر همه قدرت‌های مادی در اختیار آن رژیم بود، اما حضور و ایستادگی مردم، تحمل زندان، شکنجه، صبر و مقاومت آنها به نتیجه رساند.

دکتر معینی عنوان کرد: انقلاب اسلامی ادامه‌دهنده راه نهضت اسلام است که شهدا آن را به خون خود آبیاری کردند و درخت آن را کاشتند تا همگان از این نهال پرثمر استفاده کنند.

فرماندار فلاورجان بیان کرد: امروز وظیفه همگان است که نگذارند آرمان‌های شهدا فراموش شود وبا برادری و برابری آرمان شهدا را به سرمنزل مقصود برسانند وارزش‌های انقلاب اسلامی را به نسل‌های بعد منتقل کنند.

وی در پایان گفت: قطعا تجلیل از خانواده شهدا و برگزاری یادواره شهداء باعث ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می گردد و ما برای همیشه تاریخ از خانواده شهید تجلیل می‌کنیم چون افرادی را پرورش دادند که حقایق، هویت، شناسنامه و مختصات زندگی ما را زنده نگه داشتند.

به گزارش روابط عمومی ؛ در پایان از جمعی از خانواده های شهدا تجلیل به عمل آمد

انتهای پیام/

مطالب مشابه

مراسم افتتاحیه طرح ملی امداد و نجات نوروزی با حضور فرماندار فلاورجان، برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان فلاورجان به ریاست فرماندار شهرستان تشکیل شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار فلاورجان در پیامی، فرارسیدن روز شهردار را به همه شهرداران خدوم شهرستان فلاورجان و پرسنل پرتلاش شهرداری‌ها تبریک گفت.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + دو =