یک روز متفاوت در دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنایع دستی،گردشگری و هتل‌داری اصفهان

از بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان تا حضور معاون وزیر

دکتر مهدی معینی فرماندار شهرستان فلاورجان در دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنایع دستی، گردشگری و هتل‌داری اصفهان حضور یافت و از غرفه شرکت تعاونی دهیاریهای بخش پیربکران و شهرداری پیربکران بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ روزشنبه نهم مهرماه۱۴۰۱دکتر مهدی معینی فرماندار شهرستان فلاورجان به همراه معاونت فرمانداری ،بخشدارو مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی فلاورجان در دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنایع دستی، گردشگری و هتل‌داری اصفهان حضور یافتند و از غرفه شرکت تعاونی دهیاریهای بخش پیربکران و شهرداری پیربکران بازدید کردند.

گفتنی است از دیگر جنبه های متفاوت این نمایشگاه حضور و بازدید معاون وزیر گردشگری؛ مدیرکل  امور روستایی و شوراهای استانداری و جمعی از مسئولان شهرستانی بود.

نمایشگاه صنایع دستی، گردشگری و هتلداری تا یازدهم مهرماه و از ساعت ۱۱ تا ۲۰ میزبان بازدید کنندگان و علاقه‌مندان به صنایع دستی و گردشگری است.

در ادامه گزارش تصویری آمده است:

مطالب مشابه

دکتر مهدی معینی فرماندار فلاورجان به مناسبت هفته بسیج با مادر معظم شهیدان عباس و قاسمعلی سلمانیان، پدر بزرگوار شهید مفقودالاثر غلامحسین جعفری و شهید محمدمهدی سلمانیان در شهر قهدریجان شهرستان فلاورجان دیدار و گفتکو کرد.

۷ آذر ۱۴۰۱

فرماندار فلاورجان گفت: بسیجیان در عرصه اجتماعی، فرهنگی، علمی پیشتازند و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، بسیج مدرسه انسان‌سازی بوده و این موضوع دور از ذهن نیست.

۵ آذر ۱۴۰۱

صبج امروز شنبه ۵آذرماه ۱۴۰۱ به مناسبت هفته بسیج دکتر مهدی معینی به همراه اعضاء شورای تأمین در رزمایش همایش بسیجیان شهرستان فلاورجان حضور یافت و به ایراد سخنرانی پرداخت.

۵ آذر ۱۴۰۱

دکتر مهدی معینی فرماندارشهرستان فلاورجان در پیامی درگذشت  حاج کریم صابری پدر بزرگوار شهیدان صابری را تسلیت گفت.

۳ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :