دیدار و تقدیر فرماندار و اعضای شورای تأمین شهرستان فلاورجان با فرمانده نیروی انتظامی به مناسبت هفته فراجا

ظهرپنج شنبه ۱۴ مهرماه ۱۴۰۱دکترمعینی فرماندار و اعضای شورای تامین شهرستان فلاورجان به مناسبت هفته فراجا با فرمانده نیروی انتظامی دیدار و گفتگو کردند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ ظهرامروزپنج شنبه ۱۴ مهرماه ۱۴۰۱دکترمعینی فرماندار و اعضای شورای تامین شهرستان فلاورجان به مناسبت هفته فراجا با فرمانده نیروی انتظامی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار دکتر معینی فرماندار ضمن تبریک هفته فراجا و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه تأمین نظم و امنیت، بیان کرد: وجود امنیت یکی از مهمترین مؤلفه های پیشرفت کشور است، نیروی انتظامی ضمن برخورداری از اقتدار و صلابت مثال زدنی، همواره در کنار مردم و حافظ جان و مال مردم بوده است و برای تحقق این وظیفه سنگین و مهم با همه توان و جدیت تلاش می کند.

وی همچنین هفته نیروی انتظامی را فرصتی برای ارتباط بیشتر بخش های مختلف جامعه با پلیس دانست و گفت: همراهی و همدلی پرسنل نیروی انتظامی با مردم و مسئولین منجر به عملکرد بهتر آنها شده است، هفته نیروی انتظامی نیز فرصتی برای آشنایی هر چه بیشتر مردم با خدمات این نیروی زحمتکش و خدوم می باشد.

فرماندار ضمن ابراز رضایت از عملکرد فراجا در شهرستان، افزود: ماموران جان برکف نیروی انتظامی با هوشیاری و بر اساس قانون اقدامات خود را انجام می‌دهند تا مردم همواره در آرامش زندگی کنند.

درپایان فرماندار و اعضای شورای تأمین شهرستان فلاورجان ازتلاش های شبانه روزی فرمانده وپرسنل خدوم نیروی انتظامی شهرستان به مناسبت هفته فراجا تقدیر و تشکرکردند.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

مراسم افتتاحیه طرح ملی امداد و نجات نوروزی با حضور فرماندار فلاورجان، برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان فلاورجان به ریاست فرماندار شهرستان تشکیل شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار فلاورجان در پیامی، فرارسیدن روز شهردار را به همه شهرداران خدوم شهرستان فلاورجان و پرسنل پرتلاش شهرداری‌ها تبریک گفت.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + هفت =