برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان با حضور دکتر معینی فرماندار شهرستان،مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان؛ و مسئولین آموزش و پرورش شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، صبح روز گذشته یکشنبه ۱۷مهرماه ۱۴۰۱جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان با حضور دکتر معینی فرماندار شهرستان،مهندس نسیمی مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان؛ امام جمعه شهر فلاورجان و مسئولین آموزش و پرورش شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار فلاورجان در این جلسه اظهار داشت :اگر به مسائل تربیتی و پرورشی توجه شود و برای آن برنامه ریزی مناسبی انجام گیرد فضا آماده کسب دانش و علم اندوزی نیز خواهد شد

وی افزود: انتظار داریم آموزش و پرورش به نحوی فعالیت نماید که نوجوانان ما مهارت‌های لازم را کسب نمایند و در آینده مؤثرباشند.

گفتنی است در این جلسه مسائل و مشکلات آموزشی  مدارس و موضوعات دیگر مورد بحث وتبادل نظرقرار گرفت.

گزارش تصویری این جلسه در ادامه آمده است:

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، دکتر معینی فرماندار فلاورجان همزمان با سومین روز از نوروز ۱۴۰۲ و آغار ماه مبارک رمضان ضمن بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) فلاورجان، مرکز نگهداری معلولان ذهنی بوستان ابریشم و نوروزگاه بقعه پیربکران، فرارسیدن فصل بهار و ماه رمضان را به پرسنل این مراکز تبریک گفت.  

۵ فروردین ۱۴۰۲

مهدی معینی فرماندار فلاورجان در پیامی فرارسیدن بهار طبیعت و آغاز سال ۱۴۰۲ را تبریک گفت.

۵ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان فلاورجان به همراه بخشدار مرکزی به صورت سرزده از دستگاه‌های امدادی و خدمت‌رسان بازدید کرد.

۵ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، درپی گلایه برخی از شهروندان نسبت به کیفیت آسفالت معابر شهر قهدریجان، دکتر معینی فرماندار فلاورجان پیش از ظهر امروز ۲۸ اسفند، به همراه معاون عمرانی فرمانداری به صورت سرزده در شهر قهدریجان حضور یافت و به اتفاق شهردار از لکه‌گیری معابر سطح شهر و همچنین پروژه زیرسازی و تعریض […]

۵ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − شش =