دیدار مدیر خبرگزاری فارس استان اصفهان با فرماندار شهرستان فلاورجان

رسانه‌ها نقش مهمی برای افزایش امید و اعتماد در بین مردم دارند

فرماندار فلاورجان در دیدار با مدیر خبرگزاری فارس استان اصفهان گفت: رسانه‌ها نقش مهمی برای احیای امید و اعتماد در بین مردم دارند، موضوعی که طی سال‌های گذشته دچار خدشه شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،دکتر  مهدی معینی فرماندار شهرستان فلاورجان در دیدار با مدیر خبرگزاری فارس استان اصفهان اظهار داشت: رسانه‌ها نقش مهمی برای احیای امید و اعتماد در بین مردم دارند، موضوعی که طی سال‌های گذشته دچار خدشه شد و تلاش می‌کنیم در دوره جدید از خبرنگاران و رسانه‌ها حمایت کنیم.

وی افزود: در دولت قبل غفلت‌های بزرگی صورت گرفت و معیشت مردم به مسائل خارجی گره زده شده بود اما دولت سیزدهم بار دیگر  امید واقعی  را در میان مردم زنده کرد.

دکتر معینی در این دیدار با اشاره به ویژگی‌های ممتاز این شهرستان اظهار کرد: مردم فلاورجان در ولایتمداری و ایثارگری از جمله شهرستان‌های برجسته استان و کشور است و دیار شهدای خط شکن عنوان شاخصی است که به همین جهت این شهرستان را در زمره شهرستان ممتاز قرار داده است.

فرماندار شهرستان فلاورجان افزود: هم‌زمان با تحویل مسؤولیت تغییر مدیرانی که با معیارهای‌مان سازگار نبودند و نیاز به تغییر و تحول داشتند را در دستور کار قرار دادیم البته این روند به‌صورت پلکانی پیش رفت؛ ابتدا به مدیرانی که نتوانستند پابه‌پای سیاست‌های دولت بیایند، رضایت مردم را جلب کنند و شکایاتی نسبت به عملکرد آن‌ها وجود داشت تذکراتی دادیم و برخی خود را اصلاح کردند اما در ادامه  اگر رعایت نکردند تغییر و تحول را شروع کردیم و سعی بر این بوده نیروهای جوان، انقلابی و مردمی با پای کار بیاوریم و  نیروهای درون‌سازمانی و شهرستانی را به‌کار بگیریم.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان دکتر مومنی از  موکب های شهرستان فلاورجان در کربلا

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

۸ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

۸ شهریور ۱۴۰۲
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − چهار =