نشست صمیمی فرمانده انتظامی استان اصفهان با فرماندار شهرستان فلاورجان

فرمانده انتظامی استان اصفهان به همراه معاونین و فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان با حضور در فرمانداری در نشستی صمیمی با دکتر معینی فرماندار دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ ظهر امروز دوشنبه ۳۰آبان ماه سردار محمدرضا میرحیدری به همراه معاونین و فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان با حضور در فرمانداری در نشستی صمیمی با دکتر معینی فرماندار دیدار و گفتگو کردند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در این نشست صمیمی اظهار داشت: امروز فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی به عنوان بازوی ولایت در کنار سایر قوای مسلح باید در عرصه‌های مختلف در خنثی کردن توطئه‌های نظام استکباری ایفای نقش کند.

وی افزود: درشهرستان فلاورجان با اتحاد، انسجام و وحدتی که بین مسؤولان  وجود دارد و با هماهنگی و همراهی مردم، بسیج، سپاه و دستگاه قضایی که با فرماندهی انتظامی دارند شرایط خوبی از نظر کنترل جرایم رقم زده شده و در تمام شاخص‌های امنیتی نیز شاهد رشد قابل توجه هستیم.

در این نشست دکتر معینی فرماندار ، با اشاره به عملکرد شایسته قابل تقدیر نیروی انتظامی، گفت: اقتدار پلیس در جامعه همواره باید حفظ شود و در این راستا مجموعه فرمانداری و شورای تامین شهرستان همراه پلیس هستند، تا همواره اقتدار پلیس در حفظ امنیت اجتماعی حفظ شود وبرای موفقیت بیشتر نیروی انتظامی و افزایش ضریب امنیت در شهرستان آماده برای هرگونه همکاری هستیم.

وی افزود: دولت مردمی که اقدامات بنیادی و اساسی را در سطوح مختلف بین المللی، ملی و استانی آغاز کرده بود به لطف پرورگار باعث امید بخشی بیشتر به مردم شده است.

در ادامه گزارش تصویری این نشست را مشاهده کنید:

مطالب مشابه

بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان دکتر مومنی از  موکب های شهرستان فلاورجان در کربلا

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

۸ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

۸ شهریور ۱۴۰۲
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + نه =