نشست صمیمی فرمانده انتظامی استان اصفهان با فرماندار شهرستان فلاورجان

فرمانده انتظامی استان اصفهان به همراه معاونین و فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان با حضور در فرمانداری در نشستی صمیمی با دکتر معینی فرماندار دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ ظهر امروز دوشنبه ۳۰آبان ماه سردار محمدرضا میرحیدری به همراه معاونین و فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان با حضور در فرمانداری در نشستی صمیمی با دکتر معینی فرماندار دیدار و گفتگو کردند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در این نشست صمیمی اظهار داشت: امروز فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی به عنوان بازوی ولایت در کنار سایر قوای مسلح باید در عرصه‌های مختلف در خنثی کردن توطئه‌های نظام استکباری ایفای نقش کند.

وی افزود: درشهرستان فلاورجان با اتحاد، انسجام و وحدتی که بین مسؤولان  وجود دارد و با هماهنگی و همراهی مردم، بسیج، سپاه و دستگاه قضایی که با فرماندهی انتظامی دارند شرایط خوبی از نظر کنترل جرایم رقم زده شده و در تمام شاخص‌های امنیتی نیز شاهد رشد قابل توجه هستیم.

در این نشست دکتر معینی فرماندار ، با اشاره به عملکرد شایسته قابل تقدیر نیروی انتظامی، گفت: اقتدار پلیس در جامعه همواره باید حفظ شود و در این راستا مجموعه فرمانداری و شورای تامین شهرستان همراه پلیس هستند، تا همواره اقتدار پلیس در حفظ امنیت اجتماعی حفظ شود وبرای موفقیت بیشتر نیروی انتظامی و افزایش ضریب امنیت در شهرستان آماده برای هرگونه همکاری هستیم.

وی افزود: دولت مردمی که اقدامات بنیادی و اساسی را در سطوح مختلف بین المللی، ملی و استانی آغاز کرده بود به لطف پرورگار باعث امید بخشی بیشتر به مردم شده است.

در ادامه گزارش تصویری این نشست را مشاهده کنید:

مطالب مشابه

مراسم افتتاحیه طرح ملی امداد و نجات نوروزی با حضور فرماندار فلاورجان، برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان فلاورجان به ریاست فرماندار شهرستان تشکیل شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار فلاورجان در پیامی، فرارسیدن روز شهردار را به همه شهرداران خدوم شهرستان فلاورجان و پرسنل پرتلاش شهرداری‌ها تبریک گفت.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − 2 =