نشست صمیمی فرمانده انتظامی استان اصفهان با فرماندار شهرستان فلاورجان

فرمانده انتظامی استان اصفهان به همراه معاونین و فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان با حضور در فرمانداری در نشستی صمیمی با دکتر معینی فرماندار دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ ظهر امروز دوشنبه ۳۰آبان ماه سردار محمدرضا میرحیدری به همراه معاونین و فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان با حضور در فرمانداری در نشستی صمیمی با دکتر معینی فرماندار دیدار و گفتگو کردند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در این نشست صمیمی اظهار داشت: امروز فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی به عنوان بازوی ولایت در کنار سایر قوای مسلح باید در عرصه‌های مختلف در خنثی کردن توطئه‌های نظام استکباری ایفای نقش کند.

وی افزود: درشهرستان فلاورجان با اتحاد، انسجام و وحدتی که بین مسؤولان  وجود دارد و با هماهنگی و همراهی مردم، بسیج، سپاه و دستگاه قضایی که با فرماندهی انتظامی دارند شرایط خوبی از نظر کنترل جرایم رقم زده شده و در تمام شاخص‌های امنیتی نیز شاهد رشد قابل توجه هستیم.

در این نشست دکتر معینی فرماندار ، با اشاره به عملکرد شایسته قابل تقدیر نیروی انتظامی، گفت: اقتدار پلیس در جامعه همواره باید حفظ شود و در این راستا مجموعه فرمانداری و شورای تامین شهرستان همراه پلیس هستند، تا همواره اقتدار پلیس در حفظ امنیت اجتماعی حفظ شود وبرای موفقیت بیشتر نیروی انتظامی و افزایش ضریب امنیت در شهرستان آماده برای هرگونه همکاری هستیم.

وی افزود: دولت مردمی که اقدامات بنیادی و اساسی را در سطوح مختلف بین المللی، ملی و استانی آغاز کرده بود به لطف پرورگار باعث امید بخشی بیشتر به مردم شده است.

در ادامه گزارش تصویری این نشست را مشاهده کنید:

مطالب مشابه

دکتر مهدی معینی فرماندار فلاورجان به مناسبت هفته بسیج با مادر معظم شهیدان عباس و قاسمعلی سلمانیان، پدر بزرگوار شهید مفقودالاثر غلامحسین جعفری و شهید محمدمهدی سلمانیان در شهر قهدریجان شهرستان فلاورجان دیدار و گفتکو کرد.

۷ آذر ۱۴۰۱

فرماندار فلاورجان گفت: بسیجیان در عرصه اجتماعی، فرهنگی، علمی پیشتازند و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، بسیج مدرسه انسان‌سازی بوده و این موضوع دور از ذهن نیست.

۵ آذر ۱۴۰۱

صبج امروز شنبه ۵آذرماه ۱۴۰۱ به مناسبت هفته بسیج دکتر مهدی معینی به همراه اعضاء شورای تأمین در رزمایش همایش بسیجیان شهرستان فلاورجان حضور یافت و به ایراد سخنرانی پرداخت.

۵ آذر ۱۴۰۱

دکتر مهدی معینی فرماندارشهرستان فلاورجان در پیامی درگذشت  حاج کریم صابری پدر بزرگوار شهیدان صابری را تسلیت گفت.

۳ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :