بازدید فرماندار از شرکت سیمان‌ اصفهان/ پنجمین مقصد بازدیدهای میدانی شرکت‌ها و کارخانجات شهرستان فلاورجان

دکتر معینی فرماندار شهرستان فلاورجان به همراه اعضای شورای تأمین ، از شرکت سیمان اصفهان واقع در شهرابریشم شهرستان فلاورجان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ ظهر روز گذشته چهارشنبه۲ آذرماه ۱۴۰۱دکتر معینی فرماندار شهرستان فلاورجان به همراه اعضای شورای تأمین،معاونت فرمانداری و رؤسای ادارات  صنعت؛معدن و تجارت؛ کار ورفاه اجتماعی و اداره گاز از شرکت  سیمان اصفهان واقع در شهرابریشم شهرستان فلاورجان بازدید کردند.

فرماندار شهرستان  در این حاشیه این بازدید اظهار داشت :در شرایط حاضر که فشار استکبار جهانی بیش از پیش نمود پیدا کرده است، کار و تولید با این میزان موفقیت، جهاد و ایثار به شمار می رود.

رئیس کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان افزود:اولویت اصلی مجموعه مدیریت شهرستان، حمایت همه جانبه از بخش تولید و اشتغال بوده همواره در خدمت تلاشگران عرصه تولید باقی خواهد ماند، در این راستا از هرگونه کمکی دریغ نخواهیم کرد.

دکتر معینی ابراز امیدواری کرد: فعالیت هرچه بیشتر شرکت ها؛واحدهای تولیدی وکارخانجات  می تواند در جهت شکوفائی اقتصادی و تحقق شعار سال موثر باشد.

فرماندار شهرستان فلاورجان در ادامه به همراه اعضای شورای تأمین از بخشهای مختلف این کارخانه بازدید و از دست اندرکاران آن قدر دانی کرد.

در ادامه گزارش تصویری آمده است:

مطالب مشابه

دکتر مهدی معینی فرماندار فلاورجان به مناسبت هفته بسیج با مادر معظم شهیدان عباس و قاسمعلی سلمانیان، پدر بزرگوار شهید مفقودالاثر غلامحسین جعفری و شهید محمدمهدی سلمانیان در شهر قهدریجان شهرستان فلاورجان دیدار و گفتکو کرد.

۷ آذر ۱۴۰۱

فرماندار فلاورجان گفت: بسیجیان در عرصه اجتماعی، فرهنگی، علمی پیشتازند و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، بسیج مدرسه انسان‌سازی بوده و این موضوع دور از ذهن نیست.

۵ آذر ۱۴۰۱

صبج امروز شنبه ۵آذرماه ۱۴۰۱ به مناسبت هفته بسیج دکتر مهدی معینی به همراه اعضاء شورای تأمین در رزمایش همایش بسیجیان شهرستان فلاورجان حضور یافت و به ایراد سخنرانی پرداخت.

۵ آذر ۱۴۰۱

دکتر مهدی معینی فرماندارشهرستان فلاورجان در پیامی درگذشت  حاج کریم صابری پدر بزرگوار شهیدان صابری را تسلیت گفت.

۳ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :