بازدید فرماندار از شرکت سیمان‌ اصفهان/ پنجمین مقصد بازدیدهای میدانی شرکت‌ها و کارخانجات شهرستان فلاورجان

دکتر معینی فرماندار شهرستان فلاورجان به همراه اعضای شورای تأمین ، از شرکت سیمان اصفهان واقع در شهرابریشم شهرستان فلاورجان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ ظهر روز گذشته چهارشنبه۲ آذرماه ۱۴۰۱دکتر معینی فرماندار شهرستان فلاورجان به همراه اعضای شورای تأمین،معاونت فرمانداری و رؤسای ادارات  صنعت؛معدن و تجارت؛ کار ورفاه اجتماعی و اداره گاز از شرکت  سیمان اصفهان واقع در شهرابریشم شهرستان فلاورجان بازدید کردند.

فرماندار شهرستان  در این حاشیه این بازدید اظهار داشت :در شرایط حاضر که فشار استکبار جهانی بیش از پیش نمود پیدا کرده است، کار و تولید با این میزان موفقیت، جهاد و ایثار به شمار می رود.

رئیس کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان افزود:اولویت اصلی مجموعه مدیریت شهرستان، حمایت همه جانبه از بخش تولید و اشتغال بوده همواره در خدمت تلاشگران عرصه تولید باقی خواهد ماند، در این راستا از هرگونه کمکی دریغ نخواهیم کرد.

دکتر معینی ابراز امیدواری کرد: فعالیت هرچه بیشتر شرکت ها؛واحدهای تولیدی وکارخانجات  می تواند در جهت شکوفائی اقتصادی و تحقق شعار سال موثر باشد.

فرماندار شهرستان فلاورجان در ادامه به همراه اعضای شورای تأمین از بخشهای مختلف این کارخانه بازدید و از دست اندرکاران آن قدر دانی کرد.

در ادامه گزارش تصویری آمده است:

مطالب مشابه

مراسم افتتاحیه طرح ملی امداد و نجات نوروزی با حضور فرماندار فلاورجان، برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان فلاورجان به ریاست فرماندار شهرستان تشکیل شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار فلاورجان در پیامی، فرارسیدن روز شهردار را به همه شهرداران خدوم شهرستان فلاورجان و پرسنل پرتلاش شهرداری‌ها تبریک گفت.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =