بازدید فرماندار از شرکت سیمان‌ اصفهان/ پنجمین مقصد بازدیدهای میدانی شرکت‌ها و کارخانجات شهرستان فلاورجان

دکتر معینی فرماندار شهرستان فلاورجان به همراه اعضای شورای تأمین ، از شرکت سیمان اصفهان واقع در شهرابریشم شهرستان فلاورجان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ ظهر روز گذشته چهارشنبه۲ آذرماه ۱۴۰۱دکتر معینی فرماندار شهرستان فلاورجان به همراه اعضای شورای تأمین،معاونت فرمانداری و رؤسای ادارات  صنعت؛معدن و تجارت؛ کار ورفاه اجتماعی و اداره گاز از شرکت  سیمان اصفهان واقع در شهرابریشم شهرستان فلاورجان بازدید کردند.

فرماندار شهرستان  در این حاشیه این بازدید اظهار داشت :در شرایط حاضر که فشار استکبار جهانی بیش از پیش نمود پیدا کرده است، کار و تولید با این میزان موفقیت، جهاد و ایثار به شمار می رود.

رئیس کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان افزود:اولویت اصلی مجموعه مدیریت شهرستان، حمایت همه جانبه از بخش تولید و اشتغال بوده همواره در خدمت تلاشگران عرصه تولید باقی خواهد ماند، در این راستا از هرگونه کمکی دریغ نخواهیم کرد.

دکتر معینی ابراز امیدواری کرد: فعالیت هرچه بیشتر شرکت ها؛واحدهای تولیدی وکارخانجات  می تواند در جهت شکوفائی اقتصادی و تحقق شعار سال موثر باشد.

فرماندار شهرستان فلاورجان در ادامه به همراه اعضای شورای تأمین از بخشهای مختلف این کارخانه بازدید و از دست اندرکاران آن قدر دانی کرد.

در ادامه گزارش تصویری آمده است:

مطالب مشابه

دیدار برخی از معتمدین و خیرین شهر #ابریشم با مهندس نادری سرپرست فرمانداری فلاورجان در دفتر فرماندار جهت بررسی و پیگیری مشکلات شهر دوشنبه ۶آذر ۱۴۰۲

۷ آذر ۱۴۰۲

دیدار فرمانده نیروی انتظامی به همراه تعدادی از پرسنل تحت امر با مهندس نادری سرپرست فرمانداری فلاورجان به مناسبت #هفته_بسیج در محل دفتر فرمانداری/ ۶آذرماه  

۷ آذر ۱۴۰۲

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان،امروز ۶ آذرماه، طبق روال دوشنبه های هر هفته، ملاقات مردمی با فرماندار جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار گردید. 🔺در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت کردند و به بیان مشکلات ودغدغه های خود پرداختند. #دولت_مردمی          

۷ آذر ۱۴۰۲

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان، صبح امروز ۵ آذر، به مناسبت هفته بسیج ، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی ، انتظامی و نیروهای بسیج با حضور مهندس نادری سرپرست فرمانداری فلاورجان واعضای شورای تأمین و جمعی از روساء و مدیران و خانواده های معظم شهداء و ایثارگران در محل ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فلاورجان […]

۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − هشت =