گزارش تصویری حضور و سخنرانی دکتر معینی فرماندار در همایش اقتدار بسیجیان شهرستان فلاورجان

صبج امروز شنبه ۵آذرماه ۱۴۰۱ به مناسبت هفته بسیج دکتر مهدی معینی به همراه اعضاء شورای تأمین در رزمایش همایش بسیجیان شهرستان فلاورجان حضور یافت و به ایراد سخنرانی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ صبج شنبه ۵آذرماه ۱۴۰۱ به مناسبت هفته بسیج دکتر مهدی معینی به همراه اعضاء شورای تأمین  در همایش اقتدار بسیجیان شهرستان فلاورجان حضور یافت و به ایراد سخنرانی پرداخت.

در ادامه گزارش تصویری آمده است:

مطالب مشابه

دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی زازران و همچنین جلسه شهردار و اعضای شورای اسلامی قهدریجان پیرامون بررسی مسائل و مشکلات شهری در محل دفتر فرمانداری برگزار شد.

۲۸ دی ۱۴۰۱

دکتر معینی فرماندار فلاورجان به همراه معاونت فرمانداری، به صورت #سرزده در دهیاری روستای #کرسگان حضور یافت و از بخش‌های مختلف دهیاری، واحد آتشنشانی و بوستان غدیر این روستا بازدید کرد.

۲۸ دی ۱۴۰۱

دکتر معینی فرماندار فلاورجان به همراه بخشدار مرکزی و بخشدار قهدریجان در همایش بزرگ فاطمیون ویژه ولادت حضرت زهرا(س) در مصلی نماز جمعه قهدریجان و پس از آن در مراسم نماز جمعه این شهر به امامت حجت الاسلام والمسلمین محمدی شرکت نمود.

۲۸ دی ۱۴۰۱

جلسه معارفه آقای سلیمیان به عنوان رئیس جدید اداره مخابرات شهرستان فلاورجان با حضور دکتر معینی فرماندار ؛در محل دفتر فرمانداری برگزار شد.

۲۳ دی ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.