فرماندار فلاورجان: بسیجیان در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی پیشتاز بوده اند

فرماندار فلاورجان گفت: بسیجیان در عرصه اجتماعی، فرهنگی، علمی پیشتازند و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، بسیج مدرسه انسان‌سازی بوده و این موضوع دور از ذهن نیست.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ دکتر مهدی معینی صبح امروز درهمایش اقتدار بسیجیان شهرستان فلاورجان که در ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد  اظهار داشت: بسیج به فرموده رهبر معظم انقلاب، عبارت است از مجموعه‌ای که در آن، پاکترین انسانها، فداکارترین و آماده‌به‌کارترین جوانان کشور، در راه اهداف عالی این ملت و برای به کمال رساندن و به خوشبختی نائل کردنِ این کشور، جمع شده‌اند.

وی افزود: بسیج باید چابک و آماده باشد و به‌صورت جهادی پای‌کار بیاید همان طور که در بسیاری از حوادث که دولت قبل حریف آن نبود، در کناردولت قرار گرفت و با توان مردمی پای‌کار آمد و حوادث و اتفاقات ناگوار را به‌ نوعی مدیریت کرد و از بحران خارج کرد.

فرماندار شهرستان فلاورجان بیان کرد: هشت سال دفاع مقدس توسط همین بسیج و مردم اداره شد و با افزایش توان رزمی و عقیدتی با حفظ انسجام کلیه نیروهای بسیج در جبهه‌های حق علیه باطل مبارزه کردند.

وی ادامه داد: کمک به دولت در سازندگی از موضوعاتی است که به‌نوعی از بسیج درخواست شده و بسیج بدون چشم‌داشت ورود پیدا کرده و خدمات‌رسانی مورد نیاز را انجام داده است و بسیجیان همیشه بی‌مزد خدمت کردند و در حوادثی مانند سیل، کرونا و واکسیناسیون حضور چشمگیری داشتند.

رئیس شورای تأمین شهرستان فلاورجان تأکید کرد: بسیجیان در عرصه اجتماعی، فرهنگی، علمی پیشتازند و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، بسیج مدرسه انسان‌سازی بوده و این موضوع دور از ذهن نیست، چراکه معمار کبیر انقلاب با نگاه و دید الهی بسیج را راه‌اندازی کرد.

وی افزود: بسیج در تمام عرصه‌ها حضور فعال و جهادی دارد از، مدافعان امنیت، مدافعان حرم، مدافعان سلامت، اغتشاشات، سیل، زلزله، کرونا و سایر موضوعات حضور فعال و جهادی داشتند و هیچ‌وقت مزدی دریافت نکردند و باعث همدلی بین همه آحاد جامعه شده اند.

فرماندار فلاورجان در پایان گفت: بسیج از لحاظ انسانی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، ایدئولوژی بدون هیچ محدودیتی مردم را جذب می‌کند و بعد آن‌ها را در تمام زمینه‌ها تربیت می‌کند و به‌نوعی یک انسان با تفکر خدایی، انسانیت و جهادی در راه خدا می‌سازد و به خدمتگزاری مردم به جامعه تحویل می‌دهد و به‌نوعی انسان‌سازی می‌کند.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان دکتر مومنی از  موکب های شهرستان فلاورجان در کربلا

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

۸ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

۸ شهریور ۱۴۰۲
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =