گزارش تصویری دیدار فرماندار شهرستان فلاورجان با خانواده شهداء و ایثارگران شهر قهدریجان

دکتر مهدی معینی فرماندار فلاورجان به مناسبت هفته بسیج با مادر معظم شهیدان عباس و قاسمعلی سلمانیان، پدر بزرگوار شهید مفقودالاثر غلامحسین جعفری و شهید محمدمهدی سلمانیان در شهر قهدریجان شهرستان فلاورجان دیدار و گفتکو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛  دکتر مهدی معینی فرماندار فلاورجان به مناسبت هفته بسیج و با همراهی معاونت فرمانداری، رئیس بنیاد شهید شهرستان، شهردار و رئیس شورای شهر قهدریجان با مادر معظم شهیدان عباس و قاسمعلی سلمانیان، پدر بزرگوار شهید مفقودالاثر غلامحسین جعفری و شهید محمدمهدی سلمانیان در شهر قهدریجان شهرستان فلاورجان دیدار گفتکو کرد.

در ادامه تصاویر این دیدار را مشاهده کنید:

 

مطالب مشابه

دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی زازران و همچنین جلسه شهردار و اعضای شورای اسلامی قهدریجان پیرامون بررسی مسائل و مشکلات شهری در محل دفتر فرمانداری برگزار شد.

۲۸ دی ۱۴۰۱

دکتر معینی فرماندار فلاورجان به همراه معاونت فرمانداری، به صورت #سرزده در دهیاری روستای #کرسگان حضور یافت و از بخش‌های مختلف دهیاری، واحد آتشنشانی و بوستان غدیر این روستا بازدید کرد.

۲۸ دی ۱۴۰۱

دکتر معینی فرماندار فلاورجان به همراه بخشدار مرکزی و بخشدار قهدریجان در همایش بزرگ فاطمیون ویژه ولادت حضرت زهرا(س) در مصلی نماز جمعه قهدریجان و پس از آن در مراسم نماز جمعه این شهر به امامت حجت الاسلام والمسلمین محمدی شرکت نمود.

۲۸ دی ۱۴۰۱

جلسه معارفه آقای سلیمیان به عنوان رئیس جدید اداره مخابرات شهرستان فلاورجان با حضور دکتر معینی فرماندار ؛در محل دفتر فرمانداری برگزار شد.

۲۳ دی ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.