حضور و سخنرانی دکتر معینی فرماندار در گردهمایی مسئولین هیئات مذهبی‌ شهرستان فلاورجان

گردهمایی مسئولین هیئات مذهبی شهرستان با هماهنگی اداره تبلیغات اسلامی و به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، با حضور دکتر معینی فرماندار فلاورجان، بخشدار مرکزی و تعدادی از مسئولین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، بعداز ظهر روز سه‌شنبه ۸آذر، گردهمایی مسئولین هیئات مذهبی شهرستان با هماهنگی اداره تبلیغات اسلامی و به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، با حضور دکتر معینی فرماندار فلاورجان، بخشدار مرکزی و تعدادی از مسئولین برگزار شد.

دکتر معینی در این جلسه ضمن اشاره به نقش تاثیرگذار هیئات مذهبی در طول تاریخ تشیع در ایران بیان نمود: تبیین و روشنگری در جهت خنثی نمودن مکر و حیله دشمنان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی از درس‌های قیام امام حسین(ع) است که باید از هیئت‌ها آغاز شود.

حجت الاسلام والمسلمین بابایی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شاهین‌شهر و میمه نیز به عنوان سخنران جلسه نکاتی را پیرامون جهاد تبیین و ضرورت نقش آفرینی هیئات مذهبی در شرایط کنونی جامعه بیان نمود.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، ساعت ۶ صبح امروز ۱۳ آذرماه، جلسه مشترک هیئت اجرایی و هئیت نظارت انتخابات به ریاست مهندس نادری سرپرست فرمانداری فلاورجان در محل دفتر فرماندار برگزار شد. 🔺در این جلسه اعضا به بررسی موضوعات مربوط به انتخابات به بحث و گفتگو پرداختند.

۱۳ آذر ۱۴۰۲

  🔰فرماندار فلاورجان گفت: وقتی که شهدا بر می‌گردند، تازه کار ما شروع می‌شود. ✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مهندس نادری در جلسه ستاد تشییع پیکر شهید گفت: وقتی که شهدا بر می‌گردند، تازه کار ما شروع می‌شود. باید یادمان‌های شهدا محل بازخوانی عملیات‌های دفاع مقدس شود، ایستگاه های صلواتی در سطح شهرها زده شود، […]

۱۳ آذر ۱۴۰۲

🔰مهندس نادری فرماندار فلاورجان در پیامی؛ روز جهانی افراد دارای معلولیت را تبریک گفت. متن پیام تبریک بدین شرح می باشد: ۱۲ آذر ماه روزی است که معلولین عزیز با تلاش وصف‌ناپذیر خویش از نارسایی چشمان، گوش‌ها و پاها فراتر رفته‌اند تا ثابت کنند که معلولیت، محدودیت نیست و همچون معجزه ای الهی در روزگار […]

۱۳ آذر ۱۴۰۲

جلسه بررسی مسائل و مشکلات مربوط به صدور پروانه ساخت در روستاها با حضور مهندس مدنی بخشدار مرکزی ،نمایندگان بنیاد مسکن استان و شهرستان ،دهیاران بخش مرکزی و قهدریجان در دفتر بخشدار مرکزی برگزار شد./ شنبه ۱۱ آذرماه  

۱۲ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =