برگزاری جلسه قرارگاه عفاف و حجاب شهرستان فلاورجان/اصلاح ادارات و اقناع سازی جامعه اولویت باشد

فرماندار شهرستان فلاورجان هدف از تشکیل جلسه قرارگاه عفاف و حجاب را پرورش فضایل اخلاقی و فراگیر شدن عفاف و رعایت حجاب شرعی و قانونی و کاهش بدحجابی در جامعه عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ دکترمهدی معینی فرماندارشهرستان فلاورجان هدف از تشکیل جلسه قرارگاه عفاف و حجاب را پرورش فضایل اخلاقی و فراگیر شدن عفاف و رعایت حجاب شرعی و قانونی و کاهش بدحجابی در جامعه عنوان کرد.

دکترمعینی مهمترین راهبردهای قرارگاه عفاف و حجاب را مسئولیت پذیری و پاسخگویی مسئولین دستگاههای اجرایی و نهادهای حاکمیتی در حوزه عفاف و حجاب و به فعلیت رساندن ظرفیت ها در راستای ارتقای وضعیت عفاف و حجاب برشمرد.

وی صیانت از حریم عمومی و مقابله با تهدید ها از طریق فضای مجازی در حوزه عفاف و حجاب در شرایط کنونی را یک اولویت برشمرد و با اشاره به دستورالعمل صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی وزارت کشور، خواهان نظارت مستمر مدیران بر رعایت عفاف و حجاب و ارزشها و شئونات قانونی در حوزه عملکردی، با هدف تحکیم فرهنگ عفاف و حجاب و پیشگیری از بروز بدحجابی شد.

گفتنی است درادامه اعضای حاضردر این جلسه به ارائه پیشنهادات در موضوع تسریع فرهنگ عفاف وحجاب درجامعه پرداختند.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

مراسم افتتاحیه طرح ملی امداد و نجات نوروزی با حضور فرماندار فلاورجان، برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان فلاورجان به ریاست فرماندار شهرستان تشکیل شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار فلاورجان در پیامی، فرارسیدن روز شهردار را به همه شهرداران خدوم شهرستان فلاورجان و پرسنل پرتلاش شهرداری‌ها تبریک گفت.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 12 =