پیام فرماندار شهرستان فلاورجان به مناسبت فرا رسیدن هفته حمل و نقل

دکتر مهدی معینی فرماندار شهرستان فلاورجان به مناسبت هفته حمل ونقل پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فلاورجان، دکتر مهدی معینی فرماندار شهرستان فلاورجان به مناسبت هفته حمل ونقل پیامی به شرح ذیل صادرکرد:

بدون تردید نبض توسعه اقتصادی و پویایی در زندگی شهری و روستایی در دستان ارزشمند فعالان عرصه راهداری و حمل و نقل می تپد که برای تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی از هیچ تلاش و تکاپویی فروگذار نکرده اند.

امروز خدمت و تلاش جامعه راهداران عزیز است که در گرمای سوزان تابستان و سرمای سخت زمستان در جهت ایمنی سفرها، امید و نشاط هموطنان و حفظ و مراقبت از راهها می‌کوشند.

۲۶ آذر ماه نیز به پاس تقدیر از خدمات طاقت فرسای ناوگان خستگی ناپذیر حمل و نقل کشور و برای آگاهی هر چه بیشتر جامعه با نقش و جایگاه اساسی بخش حمل و نقل ایران زمین به عنوان «روز حمل و نقل» نامگذاری شده است .

ضمن تبریک  هفته حمل ونقل،رانندگان و راهداری به خانواده عظیم حمل و نقل کشور و به ویژه دست اندرکاران و رانندگان شهرستان شهرستان شهدای خط شکن فلاورجان با ادای احترام به همه این عزیزان خدوم؛ اهتمام آنان را در راه رسیدن به توسعه پایدار در بخش حمل و نقل کشور که در گرو همکاری تلاشگران این عرصه می باشد ارج می نهم .

موفقیت روزافزون شما را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم .

مهدی معینی

فرماندار شهرستان فلاورجان

انتهای پیام/

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، ساعت ۶ صبح امروز ۱۳ آذرماه، جلسه مشترک هیئت اجرایی و هئیت نظارت انتخابات به ریاست مهندس نادری سرپرست فرمانداری فلاورجان در محل دفتر فرماندار برگزار شد. 🔺در این جلسه اعضا به بررسی موضوعات مربوط به انتخابات به بحث و گفتگو پرداختند.

۱۳ آذر ۱۴۰۲

  🔰فرماندار فلاورجان گفت: وقتی که شهدا بر می‌گردند، تازه کار ما شروع می‌شود. ✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مهندس نادری در جلسه ستاد تشییع پیکر شهید گفت: وقتی که شهدا بر می‌گردند، تازه کار ما شروع می‌شود. باید یادمان‌های شهدا محل بازخوانی عملیات‌های دفاع مقدس شود، ایستگاه های صلواتی در سطح شهرها زده شود، […]

۱۳ آذر ۱۴۰۲

🔰مهندس نادری فرماندار فلاورجان در پیامی؛ روز جهانی افراد دارای معلولیت را تبریک گفت. متن پیام تبریک بدین شرح می باشد: ۱۲ آذر ماه روزی است که معلولین عزیز با تلاش وصف‌ناپذیر خویش از نارسایی چشمان، گوش‌ها و پاها فراتر رفته‌اند تا ثابت کنند که معلولیت، محدودیت نیست و همچون معجزه ای الهی در روزگار […]

۱۳ آذر ۱۴۰۲

جلسه بررسی مسائل و مشکلات مربوط به صدور پروانه ساخت در روستاها با حضور مهندس مدنی بخشدار مرکزی ،نمایندگان بنیاد مسکن استان و شهرستان ،دهیاران بخش مرکزی و قهدریجان در دفتر بخشدار مرکزی برگزار شد./ شنبه ۱۱ آذرماه  

۱۲ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − یک =