بازدید فرماندار از مجتمع سنک آهک پیربکران/ ششمین مقصد بازدیدهای میدانی شرکت‌ها و کارخانجات شهرستان فلاورجان

یکشنبه ۱۱ دی ماه ۱۴۰۱دکتر معینی فرماندار شهرستان فلاورجان به همراه اعضای شورای تأمین، از مجتمع سنک آهک شهر پیربکران شهرستان فلاورجان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ ظهر روز گذشته یکشنبه ۱۱ دی ماه ۱۴۰۱دکتر معینی فرماندار شهرستان فلاورجان به همراه اعضای شورای تأمین،معاونت فرمانداری ،بخشداران بخش مرکزی و پیربکران و رؤسای ادارات صنعت؛ معدن و تجارت؛ کار و رفاه اجتماعی از مجتمع سنک آهک شهر پیربکران شهرستان فلاورجان بازدید کردند.

فرماندار شهرستان درحاشیه این بازدید با بیان اینکه اقتصاد و اشتغال موضوع مهم جامعه جهانی است اظهار داشت: مهم این است که باید بدانیم ما در جمهوری اسلامی ایران زندگی می‌کنیم و بر اساس الگوهای خودمان از ظرفیت‌ها استفاده کنیم.

دکتر معینی یادآور شد: پرداختن به مشکلات صنایع و بخش تولید و حل آنها از موارد اولویت دار مد نظر دولت سیزدهم است.

وی درپایان گفت : اگر بخواهیم تولید و اشتغال را رونق دهیم باید کار جهادی و شبانه روزی را سرلوحه تمامی برنامه ها قرار دهیم.

گفتنی است در ادامه فرماندار شهرستان فلاورجان به همراه اعضای شورای تأمین ومسئولان شهرستانی از بخشهای مختلف این مجتمع بازدید و از دست اندرکاران آن قدر دانی کردند.

در ادامه گزارش تصویری آمده است:

مطالب مشابه

مراسم افتتاحیه طرح ملی امداد و نجات نوروزی با حضور فرماندار فلاورجان، برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان فلاورجان به ریاست فرماندار شهرستان تشکیل شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار فلاورجان در پیامی، فرارسیدن روز شهردار را به همه شهرداران خدوم شهرستان فلاورجان و پرسنل پرتلاش شهرداری‌ها تبریک گفت.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 4 =