تکریم مادران و همسران شهدا در پیربکران

به مناسبت روز تکریم مادران و همسران شهدا همایشی به همین منظور با حضور دکتر معینی فرماندار فلاورجان و دیگر مسئولین در سالن اجتماعات شهرداری پیربکران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری،  ۱۷ دی ماه، به مناسبت روز تکریم مادران و همسران شهدا همایشی به همین منظور با حضور دکتر معینی فرماندار فلاورجان، امام جمعه، شهردار و اعضای شورای اسلامی پیربکران، رئیس بنیاد شهید شهرستان و دیگر مسئولین و جمعی از مادران و همسران شهدا در سالن اجتماعات شهرداری پیربکران برگزار شد.

فرماندار فلاورجان در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بیان نمود: مادران و همسران شهدا در طول ۸سال دفاع مقدس حماسه‌های جاویدی رقم زدند که قلم توانایی نوشتن آن را ندارد و تاریخ همیشه از آن یاد خواهد کرد. آنان با صبر و استقامت خود دشواریها را تحمل کردند و هم اکنون نیز در تمام عرصه های مختلف کشور حضوری پررنگ دارند و دیگر بانوان کشور را پیوسته به این حضور تشویق می کنند.

گفتنی است در پایان این مراسم مسئولین با اهداء شاخه گل و لوح سپاس از مادران و همسران شهدای پیربکران تقدیر و تجلیل نمودند.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

مراسم افتتاحیه طرح ملی امداد و نجات نوروزی با حضور فرماندار فلاورجان، برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان فلاورجان به ریاست فرماندار شهرستان تشکیل شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار فلاورجان در پیامی، فرارسیدن روز شهردار را به همه شهرداران خدوم شهرستان فلاورجان و پرسنل پرتلاش شهرداری‌ها تبریک گفت.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 1 =