حضور فرماندار فلاورجان در سامانه سامد

مهدی معینی فرماندار فلاورجان جهت پاسخگویی به سوالات و درخواست‌های مردم شریف شهرستان در رسامانه سامد حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، صبح امروز ۲۵ بهمن ماه، با هماهنگی و برنامه‌ریزی دفتر اداره کل بازرسی استانداری اصفهان و در راستای اجرای نظام مدیریت ارتباطات مردم و دولت در بستر سامد و تحقق مصادیق حقوق شهروندی و به منظور تعامل بیشتر با مردم و پاسخگویی به درخواست‌ها و مشکلات مردم شریف شهرستان فلاورجان، […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، صبح امروز ۲۵ بهمن ماه، با هماهنگی و برنامه‌ریزی دفتر اداره کل بازرسی استانداری اصفهان و در راستای اجرای نظام مدیریت ارتباطات مردم و دولت در بستر سامد و تحقق مصادیق حقوق شهروندی و به منظور تعامل بیشتر با مردم و پاسخگویی به درخواست‌ها و مشکلات مردم شریف شهرستان فلاورجان، فرماندار این شهرستان در سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) حضور یافت.

در این برنامه دکتر معینی در زمان یک ساعته حضور در سامانه تلفنی سامد و از طریق تلفن ۱۱۱ به صورت مستقیم پاسخگوی سوالات، درخواست‌ها و مشکلات مطرح شده از سوی شهروندان بود.

گفتنی است سامانه تلفنی ۱۱۱ پیوند دو سویه بین مردم و دولتمردان را فراهم کرده و مردم استان اصفهان می‌توانند از این طریق مسائل، مشکلات و پیشنهادهای خود را با مسئولان در میان بگذارند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

مراسم تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان در سالن جلسات آموزش‌وپرورش فلاورجان برگزار شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، امروز چهارم مهرماه،مراسم تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان، با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در سالن جلسات آموزش‌وپرورش فلاورجان برگزار شد. در این […]

۹ مهر ۱۴۰۲

بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان دکتر مومنی از  موکب های شهرستان فلاورجان در کربلا

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

۸ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

۸ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + هفده =