جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان با حضور دکتر معینی فرماندار فلاورجان، اعضای شورای تامین، ائمه جمعه و دیگر اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

عدم ارائه خدمات نوروزی به روزه‌خواران و هنجارشکنان، و افرادی که اقدام به کشف حجاب می‌کنند و همچنین برخورد با اصناف و فروشندگان پوشاک که اقدام به ارائه البسه خارج از عرف و موازین شرعی می‌نمایند، از جمله مصوبات این جلسه بود.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، دکتر معینی فرماندار فلاورجان همزمان با سومین روز از نوروز ۱۴۰۲ و آغار ماه مبارک رمضان ضمن بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) فلاورجان، مرکز نگهداری معلولان ذهنی بوستان ابریشم و نوروزگاه بقعه پیربکران، فرارسیدن فصل بهار و ماه رمضان را به پرسنل این مراکز تبریک گفت.  

۵ فروردین ۱۴۰۲

مهدی معینی فرماندار فلاورجان در پیامی فرارسیدن بهار طبیعت و آغاز سال ۱۴۰۲ را تبریک گفت.

۵ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان فلاورجان به همراه بخشدار مرکزی به صورت سرزده از دستگاه‌های امدادی و خدمت‌رسان بازدید کرد.

۵ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، درپی گلایه برخی از شهروندان نسبت به کیفیت آسفالت معابر شهر قهدریجان، دکتر معینی فرماندار فلاورجان پیش از ظهر امروز ۲۸ اسفند، به همراه معاون عمرانی فرمانداری به صورت سرزده در شهر قهدریجان حضور یافت و به اتفاق شهردار از لکه‌گیری معابر سطح شهر و همچنین پروژه زیرسازی و تعریض […]

۵ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =