باما، هشتمین مقصد بازدیدهای فرماندار و مسئولین از صنایع و شرکت‌های شهرستان فلاورجان

باما، هشتمین مقصد بازدیدهای فرماندار و مسئولین از صنایع و شرکت‌های شهرستان فلاورجان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، ظهر امروز بیست و هشتم خرداد، دکتر معینی فرماندار فلاورجان به همراه اعضای شورای تامین شهرستان، بخشدار مرکزی و پیربکران و تعدادی از مدیران و روسای دستگاه‌های اجرایی از شرکت معدنی باما در شهرستان فلاورجان بازدید نمود و به بررسی مشکلات این شرکت پرداخت.

فرماندار فلاورجان در حاشیه این بازدید بیان نمود: این شرکت معدنی که از ظرفیت‌های شهرستان محسوب می‌شود با به کارگیری نیروهای متخصص در زمینه استخراج سرب و روی فعالیت می‌کند و تولیدات آن در بازارها و صنایع داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد و مازاد آن صادر می‌شود.

دکتر معینی حمایت از شرکت‌های صنعتی و معدنی را از اولویت‌های مهم دولت سیزدهم برشمرد و گفت: با توجه به نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان مهار تورم و رشد تولید، می‌کوشیم تا با حمایت و پشتیبانی از شرکت‌های صنعتی و معدنی ضمن افزایش بهره‌وری معادن، زمینه اشتغال حداکثری جوانان شهرستان را نیز فراهم کنیم.


معدن گوشفیل (شرکت باما)، هم کار دارد، هم صادرات

معدن گوشفیل (شرکت باما) شهرستان فلاورجان، علاوه بر کارآفرینی در صادرات هم موفق عمل کرده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، اصفهان؛ فرماندار فلاورجان در حاشیه بازدید از معدن سرب روی گوشفیل این شهرستان با بیان اینکه میزان اکتشافات این معدن، بیش از ۲۵ میلیون تن برآورد شده است، گفت: سالانه، بیش از ۷۵۰ هزار تن فرآورده معدنی سرب و روی از این معدن به بازار‌های داخلی عرضه و مازاد آن هم به بازار‌های عمدتا آسیای مرکزی صادر می‌شود.

آقای معینی از سر کار بودن ۹۰۰ نفر در این معدن خبر داد و افزود: ایجاد ارزش افزوده و تبدیل این مواد خام معدنی به محصول نهایی با استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان، مهمترین درخواست از این شرکت است تا با جلوگیری از خام فروشی، هم برای کشور خلق ثروت کند و هم با فعال کردن صنایع پایین دستی، برای جوانان اشتغال پایدار ایجاد شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

مراسم تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان در سالن جلسات آموزش‌وپرورش فلاورجان برگزار شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، امروز چهارم مهرماه،مراسم تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان، با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در سالن جلسات آموزش‌وپرورش فلاورجان برگزار شد. در این […]

۹ مهر ۱۴۰۲

بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان دکتر مومنی از  موکب های شهرستان فلاورجان در کربلا

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

۸ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

۸ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =