جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، صبح امروز ۳۰خردادماه، جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان به ریاست دکتر معینی فرماندار و با حضور معاونت فرمانداری، امام جمعه و مدیر آموزش و پرورش فلاورجان، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان و دیگر اعضای شورا جهت بررسی مسائل و مشکلات آموزش و پرورش در سالن جلسات فرمانداری برگزار […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، صبح امروز ۳۰خردادماه، جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان به ریاست دکتر معینی فرماندار و با حضور معاونت فرمانداری، امام جمعه و مدیر آموزش و پرورش فلاورجان، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان و دیگر اعضای شورا جهت بررسی مسائل و مشکلات آموزش و پرورش در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
دکتر معینی در ابتدای جلسه ضمن تبریک سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) و تقدیر از معلمان و فرهنگیان بیان نمود: آموزش و پرورش متعلق به تمام آحاد جامعه است؛ معلمان برای تعلیم خوبی‌ها در جامعه با توان کامل فعالیت دارند و لازم است اولیاء دانش‌آموزان در این راه همراه معلمان شوند تا بتوان در مسیر توسعه کشور گام‌های استوارتر برداشت و به اهداف عالی رسید.
در این جلسه فرماندار فلاورجان پیگیری مشکلات مربوط به قطعی اینترنت مدارس، ثبت نام اتباع در مدارس و دیگر مسائل را در دستور کار شورای آموزش و پرورش قرار داد و همچنین نرخ کلاس‌های فوق برنامه مدارس مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

مطالب مشابه

مراسم تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان در سالن جلسات آموزش‌وپرورش فلاورجان برگزار شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، امروز چهارم مهرماه،مراسم تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان، با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در سالن جلسات آموزش‌وپرورش فلاورجان برگزار شد. در این […]

۹ مهر ۱۴۰۲

بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان دکتر مومنی از  موکب های شهرستان فلاورجان در کربلا

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

۸ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

۸ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 10 =