حضور و سخنرانی فرماندار فلاورجان در همایش آبفا شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، صبح امروز۷تیر ماه، به مناسبت هفته صرفه‌جوئی در مصرف آب، گردهمایی مدیران شهری و روستایی شهرستان با موضوع راهکارهای ارتباطی و عملیاتی برای سازگاری با کم آبی با حضور دکتر معینی فرماندار فلاورجان، مهندس حبیبیان قائم مقام شرکت آبفای استان، معاونت فرمانداری، جانشین فرمانده انتظامی، بخشداران، شهرداران، دهیاران، اعضای شوراهای […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، صبح امروز۷تیر ماه، به مناسبت هفته صرفه‌جوئی در مصرف آب، گردهمایی مدیران شهری و روستایی شهرستان با موضوع راهکارهای ارتباطی و عملیاتی برای سازگاری با کم آبی با حضور دکتر معینی فرماندار فلاورجان، مهندس حبیبیان قائم مقام شرکت آبفای استان، معاونت فرمانداری، جانشین فرمانده انتظامی، بخشداران، شهرداران، دهیاران، اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان و تعدادی از مدیران و مسئولین استان و شهرستان در سالن اجتماعات آموزش و پرورش فلاورجان برگزار شد.

دکتر معینی در این گردهمایی با اشاره به اهمیت مصرف بهینه آب اظهار داشت: صرفه جویی در مصرف آب و اسراف نکردن آن، بهترین راه برای سپاس از خالق یکتاست.

وی افزود: خداوند در قرآن کریم، انسان ها را متوجه این نکته مهم کرده و می فرماید: «اگر بخواهیم این آب گوارا و شیرین را به صورت تلخ و شور قرار می دهیم؛ پس چرا شکر این نعمت را به جا نمی آورید».

معینی گفت: آب از با ارزش‌ترین و حیاتی‌ترین نعمت‌های خداوند است که بی آن، شور و نشاط و تحرک موجودات امکان ندارد؛ پس باید قدر این نعمت را بدانیم و آن را بیهوده مصرف نکنیم.

فرماندار فلاورجان آگاهی بخشی در زمینه مصرف آب را مهم برشمرد و بیان نمود: باید آموزش‌های لازم در زمینه مدیریت مصرف آب و راهکار‌های سازگاری با کم‌آبی مخصوصا در فصل تابستان بیش‌ از پیش و به صورت هنرمندانه به شهروندان اطلاع‌رسانی شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

مراسم تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان در سالن جلسات آموزش‌وپرورش فلاورجان برگزار شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، امروز چهارم مهرماه،مراسم تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان، با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در سالن جلسات آموزش‌وپرورش فلاورجان برگزار شد. در این […]

۹ مهر ۱۴۰۲

بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان دکتر مومنی از  موکب های شهرستان فلاورجان در کربلا

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

۸ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

۸ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 12 =