مهدی معینی فرماندار شهرستان فلاورجان فرارسیدن ۱۴ تیرماه روز شهرداری و دهیاری را به متصدیان مدیریت شهری و روستایی شهرستان فلاورجان تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان؛ مهدی معینی فرماندار شهرستان فلاورجان فرارسیدن ۱۴ تیرماه” روز شهرداری و دهیاری” را به متصدیان مدیریت شهری و روستایی شهرستان فلاورجان تبریک گفت. متن پیام تبریک به این شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم امروزه نقش نهادهای محلی در روند توسعه و پیشرفت متوازن مناطق و ارتقای شاخص‌های […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان؛ مهدی معینی فرماندار شهرستان فلاورجان فرارسیدن ۱۴ تیرماه” روز شهرداری و دهیاری” را به متصدیان مدیریت شهری و روستایی شهرستان فلاورجان تبریک گفت.

متن پیام تبریک به این شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امروزه نقش نهادهای محلی در روند توسعه و پیشرفت متوازن مناطق و ارتقای شاخص‌های توسعه شهری و روستایی به یک اصل پذیرفته‌شده تبدیل شده است.

بی تردید از ابتدای شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تا به امروز نقش شهرداری ها و دهیاری ها در شکل گیری جامعه مردم سالار مبتنی بر آرای مردم بسیار واضح و مبرهن بوده است.

شهرداری‌ها و دهیاری‌ها بر اساس وظایف ذاتی و قانونی تعریف شده که برای سازماندهی امور گوناگون شهر‌ها و روستا‌ها در همه عرصه‌ها بر عهده دارند، از هیچ کوششی دریغ ننموده و تمامی خادمین مردم در این دو نهاد فعالیت خواهند کرد تا شهر‌ها و روستا‌ها را مناسب زندگی مردم فهیم قرار دهند.

اینجانب ضمن تبریک و گرامیداشت ۱۴ تیر ماه روز شهرداری ها و دهیاری ها، از خدمات شبانه روزی کارکنان پرتلاش شهرداری ها و دهیاری های شهرستان فلاورجان تقدیر و تشکر نموده ، توفیق روز افزون توأم با سعادت و سلامتی را برای همه فعالان و زحمتکشان درعرصه های مختلف عمرانی،فرهنگی و اجتماعی که در حال خدمت به شهروندان و روستائیان هستند از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

مهدی معینی
فرماندار شهرستان فلاورجان

مطالب مشابه

مراسم تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان در سالن جلسات آموزش‌وپرورش فلاورجان برگزار شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، امروز چهارم مهرماه،مراسم تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان، با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در سالن جلسات آموزش‌وپرورش فلاورجان برگزار شد. در این […]

۹ مهر ۱۴۰۲
پرداخت بیش از 300 میلیارد تومان تسهیلات خرید 110 دستگاه انواع ماشین آلات عمرانی و خدماتی به دهیاری ها

پرداخت بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات خرید ۱۱۰ دستگاه انواع ماشین آلات عمرانی و خدماتی به دهیاری ها

۹ شهریور ۱۴۰۲
دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فلاورجان با مهندس اسماعیلی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری

دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فلاورجان با مهندس اسماعیلی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری

۹ شهریور ۱۴۰۲

بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان دکتر مومنی از  موکب های شهرستان فلاورجان در کربلا

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − سه =