جذب بیش از ۱۰۰ درصدی اعتبارات در حوزه تسهیلات مشاغل خانگی حاصل پیگیری‌های فرماندار فلاورجان و همت مدیران شهرستان

جذب بیش از ۱۰۰ درصدی اعتبارات در حوزه تسهیلات مشاغل خانگی حاصل پیگیری‌های فرماندار فلاورجان و همت مدیران شهرستان به گزارش روابط عمومی فرمانداری، صبح یکشنبه ۱۸تیر ماه، جلسه کارگروه اشتغال شهرستان فلاورجان به ریاست معاون فرماندار و با حضور بخشداران و سایر اعضای کارگروه جهت ارائه گزارش عملکرد دستگاه‌های مربوطه در سالن جلسات فرمانداری […]

جذب بیش از ۱۰۰ درصدی اعتبارات در حوزه تسهیلات مشاغل خانگی حاصل پیگیری‌های فرماندار فلاورجان و همت مدیران شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، صبح یکشنبه ۱۸تیر ماه، جلسه کارگروه اشتغال شهرستان فلاورجان به ریاست معاون فرماندار و با حضور بخشداران و سایر اعضای کارگروه جهت ارائه گزارش عملکرد دستگاه‌های مربوطه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در ابتدای این جلسه رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گزارشی از اشتغال ایجاد شده توسط دستگاه‌های مربوطه در سال ۱۴۰۱ را ارائه و میزان تحقق ایجاد اشتغال و عملکرد دستگاه‌های اجرائی را مقایسه نمود.

فرهمند افزود: خوشبختانه با تلاش و پیگیری‌های فرماندار محترم شهرستان و همت سایر مدیران، ۹۳درصد تعهد ایجاد اشتغال شهرستان در سال گذشته محقق گردید و همچنین توانستیم در سال ۱۴۰۱ درخصوص پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی نیز فراتر از سهمیه شهرستان اعتبارات لازم را جذب نمائیم.

مطالب مشابه

مراسم تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان در سالن جلسات آموزش‌وپرورش فلاورجان برگزار شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، امروز چهارم مهرماه،مراسم تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان، با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در سالن جلسات آموزش‌وپرورش فلاورجان برگزار شد. در این […]

۹ مهر ۱۴۰۲

بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان دکتر مومنی از  موکب های شهرستان فلاورجان در کربلا

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

۸ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

۸ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 9 =