فاز اول طرح کمربندی جنوب غربی اصفهان تا دو ماه آینده افتتاح میشود

فاز اول طرح کمربندی جنوب غربی اصفهان تا دو ماه آینده افتتاح میشود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان پروژه جاده کمربندی جنوب غربی اصفهان به طول ۴ کیلومتر در محدوده شهرستان فلاورجان از پل شهر کلیشاد و سودرجان تا پل افجد پس از حدود ۵ سال انتظار و تعطیلی زیرسازی آن تکمیل و روکش آسفالت آن آغاز شد.

فرماندار فلاورجان در حاشیه بازدید از عملیات آسفالت کمربندی جنوب غربی اصفهان (پل افجد تا پل اتوبان ذوب آهن) که(مرداد ماه ۱۴۰۲)صورت گرفت گفت:با پیگیرهای صورت گرفته و مساعدت مسولان استان ،امروز شاهد آغاز عملیات آسفالت این کمربندی هستیم.

دکتر معینی با اشاره به اینکه این پروژه از پل افجد تا پل شهر کلیشاد وسودرجان در سه فاز تکمیل میشود گفت:آسفالت این مسیر ۴ کیلومتری با اعتبار بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان تا پایان شهریور امسال تکمیل خواهد شد.

مطالب مشابه

مراسم تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان در سالن جلسات آموزش‌وپرورش فلاورجان برگزار شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، امروز چهارم مهرماه،مراسم تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان، با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در سالن جلسات آموزش‌وپرورش فلاورجان برگزار شد. در این […]

۹ مهر ۱۴۰۲

بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان دکتر مومنی از  موکب های شهرستان فلاورجان در کربلا

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

۸ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

۸ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − یک =