نشست مسئولین خیریه‌ها و سازمان‌های مردم نهاد شهرستان فلاورجان با دکتر معینی فرماندار و معاون سیاسی فرمانداری با حضور معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، پیش از ظهر امروز ۲۴مرداد ماه، نشست مسئولین خیریه‌ها و سازمان‌های مردم نهاد شهرستان فلاورجان با دکتر معینی فرماندار و معاون سیاسی فرمانداری با حضور معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان، تعدادی از مسئولین ادارات مربوطه و مسئولین سمن ها در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. دکتر معینی در این جلسه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، پیش از ظهر امروز ۲۴مرداد ماه، نشست مسئولین خیریه‌ها و سازمان‌های مردم نهاد شهرستان فلاورجان با دکتر معینی فرماندار و معاون سیاسی فرمانداری با حضور معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان، تعدادی از مسئولین ادارات مربوطه و مسئولین سمن ها در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

دکتر معینی در این جلسه با اشاره به اهمیت جایگاه سازمان‌های مردم نهاد در جامعه بیان نمود: نقش سازمان‌های مردم نهاد در مسائل مختلف جامعه اعم از مقابله با اعتیاد، رفع مشکلات زیست محیطی، حمایت و توانمند سازی سالمندان و نیازمندان و … در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی به شدت موثر، پایدارتر و ماندگارتر خواهد بود.

وی در ادامه افزود: دخیل کردن مردم در تصمیم‌گیری‌ها و اجرای طرح‌ها و برنامه‌های توسعه‌ای در قالب تشکل‌های مردمی می‌تواند علاوه بر ایجاد همدلی و همبستگی بین مردم و مسئولان، بازوی توانمندی نیز برای دولت باشد.

فرماندار فلاورجان در پایان به مناسبت سالروز تشکیل سازمانهای مردم از همه دست اندرکاران این سازمان‌ها و تشکل‌ها قدردانی و تشکر کرد.

گفتنی است در این جلسه هر یک از نمایندگان تشکل‌های مردمی و خیریه‌ها ضمن تشریح عملکرد خود به بیان چالش‌ها و مشکلات پیش روی مجموعه پرداخته و از فرماندار و مسئولین شهرستان خواستار پیگیری رفع آن‌ها شدند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

مراسم تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان در سالن جلسات آموزش‌وپرورش فلاورجان برگزار شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، امروز چهارم مهرماه،مراسم تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان، با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در سالن جلسات آموزش‌وپرورش فلاورجان برگزار شد. در این […]

۹ مهر ۱۴۰۲
پرداخت بیش از 300 میلیارد تومان تسهیلات خرید 110 دستگاه انواع ماشین آلات عمرانی و خدماتی به دهیاری ها

پرداخت بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات خرید ۱۱۰ دستگاه انواع ماشین آلات عمرانی و خدماتی به دهیاری ها

۹ شهریور ۱۴۰۲
دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فلاورجان با مهندس اسماعیلی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری

دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فلاورجان با مهندس اسماعیلی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری

۹ شهریور ۱۴۰۲

بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان دکتر مومنی از  موکب های شهرستان فلاورجان در کربلا

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =