دکتر معینی در نشست با خبرنگاران و اصحاب رسانه: اگه مسئولیتی را میپذیریم باید پاسخگوی مطالبات مردم باشیم؛ تعامل با رسانه‌ها جزء وظایف مدیران است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، در آخرین روز از مرداد ماه ۱۴۰۲ و در آستانه هفته دولت، نشست دکتر معینی فرماندار فلاورجان با جمعی از خبرنگاران، اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی با حضور معاون سیاسی فرماندار در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. فرماندار فلاورجان در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، در آخرین روز از مرداد ماه ۱۴۰۲ و در آستانه هفته دولت، نشست دکتر معینی فرماندار فلاورجان با جمعی از خبرنگاران، اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی با حضور معاون سیاسی فرماندار در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار فلاورجان در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و ۱۴۰۰ شهید خط‌شکن شهرستان فلاورجان بیان نمود: هفته دولت یادآور تلاش‌ها و مجاهدت‌های دولتمردان نظام مقدس اسلامی در به ثمر رساندن نهال نوپای انقلاب و تجلی خدمت به مردم است.

معینی نقش رسانه‌ها در تبیین دستاوردهای نظام و خدمات دولت را مهم برشمرد و گفت: مسئولین رسانه‌ها را فرصت بدانند نه تهدید؛ مدیران باید از ظرفیت رسانه‌های محلی و استانی در جهت ارائه گزارش فعالیت‌های خود بهره‌گیری نمایند؛ این از وظایف مدیران است.

وی اظهار داشت: اگر مسئولیتی را پذیرفتیم باید پاسخگوی مطالبات مردم باشیم و گزارش عملکرد خود را به طور شفاف ارائه دهیم؛ آنجایی هم که کم‌کاری کردیم ضمن عذرخواهی از مردم درصدد جبران آن برآئیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان فلاورجان توجه خبرنگاران به نقاط قوت را ضروری دانست و افزود: رسانه‌ها در کنار مطالبه‌گری، نکات مثبت و نقاط قوت فعالیت مسئولین و دولت مردمی را مورد توجه قرار دهند و نسبت به تشریح و تبیین آ‌ن‌ها به صورت هنرمندانه اقدام نمایند تا شاهد افزایش امید مردم و ایجاد نشاط در جامعه باشیم؛ و قطعا این امر به دست شما صاحبان قلم و رسانه اتفاق می‌افتد.

گفتنی است در این نشست خبرنگاران و مدیران رسانه‌ها به بیان دغدغه‌های حوزه فعالیت خود و همچنین مشکلات و مطالبات شهروندان پرداختند و فرماندار نیز ضمن ارائه گزارش عملکرد دولت در شهرستان مسائل مطرح شده را مورد بررسی قرار داد.

در پایان نیز با اهداء هدایایی از فعالیت‌های ارزنده خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان تجلیل و قدردانی شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه
پرداخت بیش از 300 میلیارد تومان تسهیلات خرید 110 دستگاه انواع ماشین آلات عمرانی و خدماتی به دهیاری ها

پرداخت بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات خرید ۱۱۰ دستگاه انواع ماشین آلات عمرانی و خدماتی به دهیاری ها

۹ شهریور ۱۴۰۲
دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فلاورجان با مهندس اسماعیلی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری

دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فلاورجان با مهندس اسماعیلی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری

۹ شهریور ۱۴۰۲

بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان دکتر مومنی از  موکب های شهرستان فلاورجان در کربلا

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

۸ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + نه =