شهردار جدید شهر کلیشاد و سودرجان معرفی شد

شهردار جدید شهر کلیشاد و سودرجان با حضور مهندس ساعدی فرماندار شهرستان، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از پرسنل این شهرداری معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ پیش از ظهر امروز شنبه یکم آبان ماه مهندس مختاری به عنوان شهردار جدید شهر کلیشاد و سودرجان با حضور مهندس ساعدی فرماندار شهرستان، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از پرسنل این شهرداری معرفی شد.

فرماندار فلاورجان در این جلسه با تاکید بر اینکه شورای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری باید ، تعهد، اخلاص، برادری و همدلی را سرلوحه کار خود قرار دهند، گفت: خدمت‌رسانی صادقانه و خالصانه باید در راس امور قرار گیرد چرا که همدلی و همراهی شورای اسلامی شهر و شهرداری برای پیشبرد امور شهری ضروری است.

وی افزود: شهردار و مجموعه شهرداری بدون حاشیه و با همدلی بیشتر شورای اسلامی شهرهم چون گذشته به مردم خدمت کنند و روند توسعه شهر را شتاب بخشند.

به گزارش روابط عمومی در این آیین از زحمات و خدمات چهار ساله “حامداخگر” تقدیر و “مهدی مختاری” به عنوان شهردار جدید شهر کلیشاد و سودرجان معرفی شد.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

مراسم افتتاحیه طرح ملی امداد و نجات نوروزی با حضور فرماندار فلاورجان، برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان فلاورجان به ریاست فرماندار شهرستان تشکیل شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار فلاورجان در پیامی، فرارسیدن روز شهردار را به همه شهرداران خدوم شهرستان فلاورجان و پرسنل پرتلاش شهرداری‌ها تبریک گفت.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =