بررسی وضعیت مراکز درمانی شهرستان فلاورجان

حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم شریف شهرستان فلاورجان به همراه علی ساعدی فرماندار شهرستان و میرزائیان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان، با حضور در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، با دکتر شاهین شیرانی رئیس این دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم شریف شهرستان فلاورجان به همراه علی ساعدی فرماندار شهرستان و میرزائیان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان، با حضور در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، با دکتر شاهین شیرانی رئیس این دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.

در این نشست دکتر شیرانی گزارشی از وضعیت بهداشت و درمان استان و همچنین نحوه و میزان واکسیناسیون و مقابله با ویروس کرونا به رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان ارائه کرد.

وی همچنین در اشاره به وضعیت بودجه‌ای دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، خواستار پیگیری این نماینده مجلس جهت ارتقا بودجه‌ای جهت توسعه و بهبود مراکز بهداشتی و درمانی زیر مجموعه این دانشگاه شد.

حجت الاسلام موسوی لارگانی نیز با تقدیر از عملکرد مدیریت جدید این دانشگاه برای مقابله اصولی با ویروس کرونا، خواستار تداوم خدمات رسانی هرچه بهتر به مردم استان اصفهان شد.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان با اشاره به وضعیت و کمبودهای شبکه بهداشت و درمان شهرستان، بیمارستان امام خمینی(ره) فلاورجان، بیمارستان شفا کلیشاد و سودرجان، درمانگاه‌های قهدریجان و پیربکران و خانه‌های بهداشت شهرستان به انتقادات مردم عزیز شهرستان فلاورجان به مراکز درمانی شهرستان از لحاظ کمبود کادر درمان و خدمات دهی ضعیف، خواستار پیگیری این انتقادات و همچنین حضور ریاست دانشگاه در شهرستان فلاورجان جهت بازدید از مراکز درمانی شد.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

دیدار برخی از معتمدین و خیرین شهر #ابریشم با مهندس نادری سرپرست فرمانداری فلاورجان در دفتر فرماندار جهت بررسی و پیگیری مشکلات شهر دوشنبه ۶آذر ۱۴۰۲

۷ آذر ۱۴۰۲

دیدار فرمانده نیروی انتظامی به همراه تعدادی از پرسنل تحت امر با مهندس نادری سرپرست فرمانداری فلاورجان به مناسبت #هفته_بسیج در محل دفتر فرمانداری/ ۶آذرماه  

۷ آذر ۱۴۰۲

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان،امروز ۶ آذرماه، طبق روال دوشنبه های هر هفته، ملاقات مردمی با فرماندار جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار گردید. 🔺در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت کردند و به بیان مشکلات ودغدغه های خود پرداختند. #دولت_مردمی          

۷ آذر ۱۴۰۲

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان، صبح امروز ۵ آذر، به مناسبت هفته بسیج ، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی ، انتظامی و نیروهای بسیج با حضور مهندس نادری سرپرست فرمانداری فلاورجان واعضای شورای تأمین و جمعی از روساء و مدیران و خانواده های معظم شهداء و ایثارگران در محل ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فلاورجان […]

۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 4 =