فرمانداری فلاورجان
خانه
1396/01/20 فرماندار فلاورجان عنوان کرد: 146هزار مسافر و گردشگر از اماکن تاریخی ،مذهبی ،گردشگری ،طبیعی شهرستان فلاورجان در ایام نوروز 96 بازدید کردند
فرماندار فلاورجان عنوان کرد: 146هزار مسافر و گردشگر از اماکن تاریخی ،مذهبی ،گردشگری ،طبیعی شهرستان فلاورجان در ایام نوروز 96 بازدید کردند
 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان ،فرماندار فلاورجان عنوان کرد: 146هزار مسافر و گردشگر از اماکن تاریخی ،مذهبی ،گردشگری ،طبیعی شهرستان فلاورجان در ایام نوروز 96 بازدید کردند .

اصغر هدایت اظهار داشت: بر اساس گزارش‌ دستگاه‌های خدمت‌رسان سفرهای نوروزی، در ایام تعطیلات نورزی امسال 146 هزار مسافر و گردشگر وارد شهرستان شده اند

وی با بیان اینکه گردشگران و مسافران در ایام نوروز برای اقامت استقبال خوبی از شهرستان فلاورجان نسبت به سال گذشته داشته اند افزود : تاکنون 8700 نفر در مکان‌های پیش‌بینی شده در شهرستان اقامت داشتند. که این رقم نسبت با مدت مشابه سال گذشته رشد200 درصدی داشته است .

وی افزود :درایام تعطیلات امسال گردشگران و مسافران در اماکن اقامتی دولتی و پایگاه های اسکان آموزش و پرورش اسکان شدند.

وی در ادامه با بیان اینکه 53هزار نفر در نوروز امسال از جاذبهای تاریخی فرهنگی شهرستان فلاورجان دیدن کردندافزود : شهرستان فلاورجان 464 اثر واجد ارزش تاریخی داردکه 27 ‌اثر از این آثار در فهرست آثار ملی ثبت شده است و 121 اثرنیز ، برج‌های کبوترخانه این شهرستان را شامل می‌شود.

وی در ادامه افزود پل های تاریخی شهرستان فلاورجان و بقعه تاریخی پیربکران بیشترین بازدید را در بین آثار تاریخی به خود اختصاص داده اند .

وی درادامه بابیان اینکه بیش از 20000 نفر زائر و مسافر به زیارت بقاع متبرکه این شهرستان مشرف شده اند افزود :استفاده از ظرفیت تعطیلات نوروزی و برنامه‌ریزی برای تبدیل کردن بقاع به قطب‌های فرهنگی،‌ تقویت باورهای دینی و ارتقای سطح فرهنگی مردم و زائران نوروزی در شهرستان فلاورجان با جدیت تمام در قالب طرح آرامش بهاری انجام شد .

وی افزود :در ایام نوروز نیز بیش از 73هزار نفر از جاذبه های طبیعی ودست ساز شهرستان دیدن کردند وشهرستان فلاورجان امکانات تفریحی زیادی را برای جذب گردشگران به این مکان ها فراهم کرده است.

رئیس ستادخدمات سفر شهرستان تصریح کرد: در ایام نوروز ادارات شهرستان با ستاد خدمات سفر هماهنگ شده و در راستای ارائه خدمات به مسافران و گردشگران تلاش زیادی کردند.
هدایت در پایان ضمن تشکر از کلیه دست اندرکاران ستاد خدمات سفر و ادارات مربوط افزود :از طرح ها وبرنامه ها بخش های خصوصی در رونق و جذب گردشگر در شهرستان فلاورجان استقبال می کنیم.

تعداد بازدید: 137
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal