فرمانداری فلاورجان
خانه
1398/02/23 فرماندار فلاورجان گفت:همه با هم باید باوحدت و همدلی بیشتر  معضل اجتماعی اعتیاد را مرتفع نمایم.
فرماندار فلاورجان گفت:همه با هم باید باوحدت و همدلی بیشتر معضل اجتماعی اعتیاد را مرتفع نمایم. فرماندار فلاورجان گفت:همه با هم باید باوحدت و همدلی بیشتر معضل اجتماعی اعتیاد را مرتفع نمایم.

«به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان»جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان به ریاست علی ساعدی فرماندار و با حضور بخشداران،کارشناسان فرمانداری،مسئولین و روئسای ادارات شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل گردید.

در این جلسه فرماندار شهرستان ضمن تبریک ماه مبارک رمضان،ماه بندگی خداو آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای حاضرین در جلسه بیان داشت :طرح کرامت طرح بسیار کاربردی و عملیاتی بوده است که تمام مسئولین و مجموعه های شهرستان ادامه دهنده آن باشیم و نباید کارها واقدامات انجام شده رها گردد،و باوحدت و همدلی بیشتر این معضل اجتماعی را مرتفع نمایم.

رئیس شورای مواد مخدر شهرستان در ادامه افزود: با عنایت به اینکه یکی از دغدغه های مهم مقام معظم رهبری مدظله العالی و مسئولین نظام مسئله اعتیاد و مواد مخدر است و می بایستی تمام تلاش و توان خود را بکار گرفته تا بتوان نقشه راه را به درستی ترسیم نموده و ابزارهای قانونی لازم را جهت اجرای بهتر و دقیق تر فراهم نماییم.

وی در ادامه تصریح کرد می بایستی کمیته های مختلف شورا به صورت مداوم تشکیل و موارد و مشکلات آن مورد بررسی قرار گرفته و در این راستا مبحث آموزش جزء مهمترین موارد می باشد که آسیب های اجتماعی احتمالی را کاهش خواهد داد .

مدیر ارشد اجرایی شهرستان گفت: لازم است متولیان هر کمیته در شهرستان مبادرت به گفتمان سازی و فضا سازی بهتر و نظارت جدی بر کمپ های شهرستان را در دستور کارهای خود قرار دهند.

 
تعداد بازدید: 19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal