فرمانداری فلاورجان
خانه
1398/02/23 کارگروه فرهنگی،اجتماعی و ستاد ساماندهی امور جوانان با موضوع اوقات فراغت برگزار شد
کارگروه فرهنگی،اجتماعی و ستاد ساماندهی امور جوانان با موضوع اوقات فراغت برگزار شد کارگروه فرهنگی،اجتماعی و ستاد ساماندهی امور جوانان با موضوع اوقات فراغت برگزار شد


«به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان»کارگروه فرهنگی،اجتماعی و ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان با موضوع اوقات فراغت به ریاست سلطانی معاون سیاسی،امنیتی واجتماعی فرمانداری،بخشداران،ریاست اداره ورزش و جوانان وسایراعضاء در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل گردید.

سلطانی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان گفت: باید به گونه‌ای کار شود که فعالیت‌های کارگروه‌ها کاربردی و موجب ارتقای کمّی و کیفی امور جوانان باشد وجامعه جوان احساس کند که کاری برایشان انجام گرفته است.


معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی فرمانداری برجلوگیری از موازی‌کاری در فعالیت کارگروه‌ها و مسئولیت‌پذیری هر کارگروه در قبال وظایف خود شد و بر انسجام فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی آنها تأکید کرد.

در این جلسه مقرر گردید:با توجه به اجرای طرح نشاط اجتماعی و اوقات فراغت جوانان که این طرح جزء نیازها وضروریات جامعه بوده و متضمن سلامت فردی و اجتماعی خواهد شد،در سطح شهرستان باهمت تمامی دستگاههای اداری و سازمان های مردم نهاد و شهرداری ها اقدامات لازم صورت پذیرد.

همچنین نظر به اینکه حربه و قصد دشمن در زمان حال ناامید کردن مردم و بالاخص جوانان می باشد هر مسئول و هر شخصی با تمام توان خود در جهت ایجاد محیطی امن و آرام که شروع آن از خانواده و بسط آن به جامعه است،می تواند این دسیسه ها را خنثی نماید.

در ادامه مقرر گردید تمام دستگاهها تعاملات بیشتری با یکدیگر داشته و در این خصوص برنامه ریزی های دقیق تر و منسجم تری را صورت دهند و با مطالعه موردی و صحیح از خواسته های جوانان برنامه ای عملیاتی و اجرایی همچون سنوات قبل صورت دهند که این موضوع مستلزم تامین زیر ساخت هاو فراهم نمودن امکانات خواهد بود.

باعنایت به اینکه در سال 97 حدود 40 هزار نفر در دوره ها و کلاس های مختلف تشکیل شده اوقات فراغت شهرستان شرکت نموده اند و از این امکانات استفاده کرده اند و همچنین با نزدیک شدن به زمان غربالگری که توسط بسیج ملی سلامت که از زمان 15 خرداد ماه به مدت یک ماه در سطح شهرستان اجرا خواهد شد،می بایستی تمام متولیان امر تلاش حداکثری خود را جهت پیشرفت هرچه بیشتر در این خصوص انجام دهند.

تعداد بازدید: 31
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal