فرمانداری فلاورجان
خانه
1398/03/12 وام های مشاغل خانگی و روستایی گره گشای رونق تولید است.
وام های مشاغل خانگی و روستایی گره گشای رونق تولید است. وام های مشاغل خانگی و روستایی گره گشای رونق تولید است.

"به گزارش روابط عمومی فرمانداری" کارگروه فرعی اشتغال در مورخ 98/03/12 به ریاست علی ساعدی فرماندار،مهندس موسوی معاونت عمرانی و برنامه ریزی و سایر اعضاء و مدیران بانک های عامل شهرستان در دفتر فرماندار تشکیل شد.

در این جلسه فرماندار در ابتدا ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضرین و تبریک پیشاپیش عید سعید فطر، بیان داشت:از اصلی ترین دغدغه های مقام معظم رهبری مدظله العالی و مسئولین مسئله اشتغال و تولید می باشد.

وی در ادامه افزود: به دلیل حساسیت موضوع است که این سال مزین گردیده بنام سال "رونق تولید"،ودر این شرایط خاص حمیت و جدیت مدیران ادارات شهرستان و بالاخص مدیران بانک های عامل شهرستان را جهت اشتغال و تسهیل روند درخواست متقاضیان می طلبد.این وام ها باعث رونق تولید و جلوگیری از انحرافات اجتماعی در جامعه خواهد شد و تسکین دهنده و گره گشای بسیاری از مشکلات در سطح شهرستان خواهد شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان اظهار داشت: با توجه به اعتبار مازاد اختصاص داده شده به مشاغل خانگی و وام های روستایی به شهرستان تمام مدیران می بایستی اقدامات و نظارت و بازرسی های لازم جهت جذب این اعتبارات را در دستور کار خود قرارداده و هرهفته گزارش عملکرد خود را مستقیما به اینجانب اعلام نمایند.

تعداد بازدید: 22
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal