فرمانداری فلاورجان
خانه
1397/04/20 همزمان با فرا رسیدن بیست و یکم تیر ماه،روز ملی عفاف و حجاب،"مهندس علی ساعدی"سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان پیام تبریک صادر نمود.
همزمان با فرا رسیدن بیست و یکم تیر ماه،روز ملی عفاف و حجاب،"مهندس علی ساعدی"سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان پیام تبریک صادر نمود. همزمان با فرا رسیدن بیست و یکم تیر ماه،روز ملی عفاف و حجاب،"مهندس علی ساعدی"سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان پیام تبریک صادر نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فلاورجان، در پیام این گونه آمده است :

"بسم الله الرحمن الرحیم"

حجاب و عفاف به عنوان دو مقوله با ارزش در جامعه بشری بویژه جوامع اسلامی مطرح می باشد و بطور کل حجاب و عفاف سپری است برای حفظ حریم امنیت و آرامش و اخلاق در بین انسان ها که این موضوع ارتقاء سطح فرهنگ در جامعه را نیز موجب می شود .

انسان ها بطور ذاتی و فطری الگوپذیر بوده و تمایل دارند که ارزش‌ها و ایده های باورمند خود را در جامعه جستجو کنند و از آنجایی که فرهنگ عفاف و حجاب می تواند بعنوان یک محرک موثر در جامعه ضامن دستیابی به اوج کمال و یا رسیدن به زوال و نابودی باشد ، می بایست این الگو را به سوی آمال متعالی سوق داد.

در ترویج و گسترش باورپذیری حجاب و عفاف لازم است تا با اقدامات برنامه ریزی شده و بهره جستن از نماد و الگوهای شایسته که از مهمترین مصادیق آن ها ، ایجاد تنوع در پوشش اسلامی برای بانوان ایران زمین است ، در این راستا قدم برداشت .

اینجانب با گرامیداشت بیست و یکم تیر ماه روز ملی عفاف و حجاب و تبریک این روز به همه بانوان سرزمین،ایران اسلامی به ویژه بانوان عزیز و گرامی شهرستان شهدای خط شکن فلاورجان،که در دفاع از ارزش ها همیشه خوب عمل کردند و نشان داده است که این شهرستان ریشه در اصالت،دیانت،تقوی و ارزش های اسلامی ،ایرانی دارد.

علی ساعدی

سرپرست فرمانداری فلاورجان

تعداد بازدید: 91
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal