فرمانداری فلاورجان
خانه
1397/05/10 سرپرست فرمانداری فلاورجان گفت: حمایت از تولید داخلی و کالای ایرانی به عنوان یک بستر سرمایه گذاری و تولید می تواند از پتانسیل های خوب توسعه شهرستان باشد.
سرپرست فرمانداری فلاورجان گفت: حمایت از تولید داخلی و کالای ایرانی به عنوان یک بستر سرمایه گذاری و تولید می تواند از پتانسیل های خوب توسعه شهرستان باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان ،مدیرعامل شرکت نیرو کلر به همراه معاونین خود با مهندس ساعدی سرپرست فرمانداری فلاورجان دیدار وگفتگو کردند.

در این دیدار علی ساعدی گفت: حمایت از تولید و کالای ایرانی به عنوان یک بستر سرمایه گذاری و تولید می تواند از پتانسیل های خوب توسعه شهرستان باشد.

وی مهمترین برنامه های سال جاری را عملیاتی کردن شعار سال و حمایت از کالای ایرانی عنوان کرد و گفت: شناسایی ظرفیت های تولید، ساماندهی وضع موجود واحد های صنعتی ، پیگیری طرح رونق تولید از راهبردی ترین اهداف در راستای تحقق بخشیدن به شعار سال و حمایت از کالای ایرانی است.

نماینده عالی دولت در ادامه اظهار داشت:با توجه به سیاست های دولت محترم تدبیر وامید وتاکیدات جناب آقای دکتر مهرعلیزاده استاندار محترم اصفهان در راستای حمایت همه جانبه از صنعت وتولید بنده هم هرچه در توان داشته باشم در جهت حمایت از صنعت واشتغال در شهرستان بکار خواهم گرفت.

تعداد بازدید: 18
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal