فرمانداری فلاورجان
خانه
1397/07/11 جلسه گرامیداشت روز آتشنشانی با حضور مهندس شیشه فروش
جلسه گرامیداشت روز آتشنشانی با حضور مهندس شیشه فروش جلسه گرامیداشت روز آتشنشانی با حضور مهندس شیشه فروش مدیرکل مدیریت بحران استان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، صبح روز چهارشنبه 11مهرماه 97 جلسه گرامیداشت روز آتشنشانی با حضور مدیرکل محترم مدیریت بحران استان اصفهان جناب مهندس شیشه فروش و مهندس ساعدی سرپرست فرمانداری فلاورجان و مسئولین محترم ایستگاه های آتشنشانی شهرستان برگزار شد.

 

در این جلسه مهندس ساعدی ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه، بیان نمود: در حوزه کار آتشنشانی قطعا رسالت بسیار بزرگی بر دوش شما عزیزان گذاشته شده و کار تیمی شما باعث شده تا درصد حوادث در شهرستان کاهش پیدا کند.


وی ادامه داد: تمرکز شما بایستی در مجموعه کاریتان به قدری بالا باشد که شاهد هیچگونه حادثه ای به دلیل عدم دقت و سهل انگاری نباشیم.

به حمدالله در مجموعه استان ما شخصی فرهیخته و صاحب نظر مثل جناب مهندس شیشه فروش را داریم که به خوبی حوزه بحران را مدیریت می‌کنند و امکان و فرصت بسیار خوبی است که ما می‌توانیم از این عزیز بزرگوار بهره وافی را ببریم.

متأسفانه ما بعضا" در شهرداری ها و دهیاری ها در حوزه آتشنشانی دچار مسائل و مشکلاتی هستیم که به دلیل عدم تأمین منابع مالی به وجود آمده است و انتظار می‌رود جناب شیشه فروش نگاه ویژه ای به این حوزه داشته باشند.

مهندس شیشه فروش نیز ضمن تشکر از مهندس ساعدی، مدیریت بحران فرمانداری و مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی که در راستای توسعه شهرستان پیگیری های لازم را انجام میدهند، اظهار داشت: نکته طلایی که در حوزه بحران وجود دارد که با رسیدن به آن می‌توانیم به موفقیت دست یابیم این است که همواره آمادگی لازم را داشته و به مسئله پیش‌بینی و پیشگیری توجه ویژه ای داشته باشیم که این امر نیازمند نیروهای ماهر و توانمند می‌باشد.

خوشبختانه طبق گزارشات در یک سال گذشته رخداد حوادث در شهرستان فلاورجان 25 درصد کاهش پیدا کرده است و این نشان دهنده وجود یک عزم جدی است.

امروزه ضرورت آموزش های عمومی در حوزه ایمنی بیشتر احساس می‌شود؛ با حضور نیروهای با تجربه و متخصص بین مردم و ارائه آموزش های لازم می‌توان تا حد چشمگیری آمار حوادث جاده ای، حوادث مربوط به استفاده از سیستم های گرمایشی خانگی و ... را کاهش داد.

مدیرکل مدیریت بحران استان افزود: امیدواریم که بتوانیم با هدف گذاری و برنامه ریزی مدون روز ایمنی و آتشنشانی را گرامی بداریم و ان‌شاالله رخداد حوادث را تا سال آینده بیشتر از پیش کاهش دهیم.

در ادامه نیز عسگری مسئول مدیریت بحران فرمانداری و تعدادی از مسئولین ایستگاه های آتشنشانی به بیان مشکلاتی مانند کمبود امکانات و تجهیزات ، ضرورت ساخت و تجهیز ایستگاه های آتشنشانی روستایی و همچنین مشکلات مرتبط با پرسنل ایستگاه ها و احکام آنان پرداختند.

در پایان نیز با اهداء لوح تقدیر و جوایز ارزنده از طرف فرمانداری، از تلاش ها و زحمات مسئولین حوزه ایمنی و آتشنشانی شهرستان تقدیر به عمل آمد.
تعداد بازدید: 41
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal