فرمانداری فلاورجان
خانه
1397/07/29 تشکیل پنجمین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد (طرح کرامت)
تشکیل پنجمین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد (طرح کرامت)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، پنجمین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد (طرح کرامت) صبح چهارشنبه 25مهرماه 97 در اداره بهزیستی شهرستان فلاورجان با قرائت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد.

در ابتدا خانم کلانتری سرپرست بهزیستی فلاورجان ضمن خیرمقدم به حاضرین در جلسه به بیان لزوم و ضرورت اجرای طرح کرامت در شهرستان پرداخت و در ادامه، مصوبات جلسه قبل مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه نماینده اداره ورزش و جوانان از اجرای مسابقات ورزشی انجام شده در طی روزهای گذشته در چندین کمپ ترک اعتیاد خبر داد و گفت این اداره قصد دارد در راستای اهداف طرح کرامت برنامه های ورزشی را در مناسبت های مختلف برگزار نماید و همچنین طرح های تخفیفی و تشویقی استفاده از امکانات ورزشی ویژه بهبود یافته‌گان در نظر گرفته است.

پس از آن آقای مباشری مسئول امور اجتماعی فرمانداری شهرستان ضمن ارائه توضیحاتی پیرامون طرح ملی کرامت بیان نمود: این طرح از دهه فجر سال 95 آغاز شده است و تا بهمن ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

با توجه به دستور اکید مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) بر اجرای این طرح می‌طلبد که همه مسئولین ادارات شهرستان تمام توان خود را جهت تحقق اهداف این طرح به کار گیرند و از نیروهای متخصص در این زمینه استفاده نمایند.

بخش فرهنگی در حوزه مبارزه با مواد مخدر نیاز به برنامه ریزی و اجرای برنامه های ابتکاری به صورت اجتماعی دارد و همچنین نباید از تأثیر فضای مجازی در این حوزه غافل شویم . به کمک این ابزار به صورت هنرمندانه می‌توان تأثیرگذارترین فعالیت ها را با کمترین هزینه ارائه نمود.

وی در ادامه افزود: با ایجاد یک هیئت اندیشه ورزی متشکل از افراد صاحب نظر، خودجوش و دلسوز در این زمینه امید است تا طرح کرامت به نحو احسن انجام شود و تأثیرات مطلوبی در سطح شهرستان مشاهده نمائیم.

در پایان نیز با توجه به ضرورت ارائه و آموزش مباحث مذهبی و دینی در کمپ های ترک اعتیاد، مقرر گردید هماهنگی های لازم جهت حضور روحانیون در این کمپ ها انجام شود.

تعداد بازدید: 292
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal