فرمانداری فلاورجان
خانه
1397/10/03 ملاقات عمومی سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان  با مردم برگزار شد
ملاقات عمومی سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان با مردم برگزار شد ملاقات عمومی سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان با مردم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان در راستای تداوم برنامه دیدار چهره به چهره مردم با مسئولان، ملاقات عمومی فرماندار شهرستان فلاورجان با شهروندان دوشنبه هر هفته برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان ، در این دیدارها که از ساعت 8 تا 12 دو شنبه هر هفته به طول می انجامد، به درخواستهای مراجعان که مشکلات خود را در زمینه های گوناگون مطرح می کنند ، رسیدگی می شود.

مهندس ساعدی سرپرست فرمانداری شهرستان ضمن بررسی این مشکلات راهکارهای قانونی را ارائه ، که موارد پس از بررسی و کارشناسی جهت رسیدگی و اقدام لازم به مراجع ذیربط ارجاع داده می شود.

وی برگزاری ملاقات عمومی با شهروندان را امری مهم دانست و گفت: این حق قانونی مردم است که بتوانند با مسئولان ارتباط مستقیم داشته باشند و از نزدیک معضلات و مشکلات خود را مطرح کنند.

ساعدی ضمن تشکر از مردم که با صبر و تحمل در این دیدارها مشکلات و خواسته های خود را مطرح می کنند، افزود: خدا را شاکریم که توانسته ایم با اهتمام نسبت به برگزاری ملاقات های عمومی اقدام کنیم و تا حد توان خود مشکلی از مشکلات شهروندان عزیز را برطرف سازیم.

لازم به ذکر است جلسات ملاقات مردمی با تأکید ایشان و در جهت تسریع در حل مشکلات مردم، دو شنبه هر هفته در محل فرمانداری برگزار می شود
تعداد بازدید: 57
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal