فرمانداری فلاورجان
خانه
1397/10/04 بازدید مهندس ساعدی از اداره ثبت احوال شهرستان در هفته ثبت احوال
بازدید مهندس ساعدی از اداره ثبت احوال شهرستان در هفته ثبت احوال بازدید مهندس ساعدی از اداره ثبت احوال شهرستان در هفته ثبت احوال


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فلاورجان علی ساعدی  در این بازدید که با حضورمعاون سیاسی امنیتی فرمانداری وبخشدار مرکزی فلاورجان وهمچنین رئیس اداره ثبت احوال صورت گرفت ،از قسمت‌های مختلف آن اداره  بازدید و از نزدیک در جریان و نحوه انجام امور توسط کارشناسنان و کارکنان واحدهای مربوطه قرار گرفت.

وی در جریان این بازدید با کارکنان گفت‌وگو و ضمن تبریک هفته ثبت احوال برای آنها آرزوی موفقیت کرد.

رئئیس شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان در بخشی از این بازدید از ثبت احوال به عنوان یکی از مجموعه‌های پویا و فعال وزارت کشور یاد کرد و افزود: بی‌گمان نقش این دستگاه‌ در امر ثبت وقایع حیاتی و رویدادهایی همانند انتخابات بر هیچ کس پوشیده نیست.

وی ادامه داد: به یمن تلاش و همت مسئولان ثبت احوال استان، امروز شاهد توسعه مناسب و مطلوبی در حوزه ثبت احوال شهرستان  هستیم، چرا که این اداره با بهره‌گیری از امکانات نرم‌افزاری و مدرن در حوزه چاپ اسناد و ارائه خدمات سبب افزایش رضایت مردم و مراجعان شده که جا دارد به همه عزیزان در این اداره خدا قوت بگوییم.

در این بازدید صادقی رئیس اداره ثبت احوال شهرستان گزارشی از روند فعالیت های این اداره را به فرماندار وهمراهان ایشان ارائه نمود.

تعداد بازدید: 56
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal