فرمانداری فلاورجان
خانه
1397/10/04 جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهری شهرستان در فرمانداری برگزار شد
جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهری شهرستان در فرمانداری برگزار شد جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهری شهرستان در فرمانداری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهری شهرستان فلاورجان به ریاست مهندس موسوی وبا حضور کلیه اعضا در فرمانداری برگزارشد.

مهندس موسوی در این جلسه تصریح کرد : محیط زیست نعمتی ارزشمند است که می بایست ضمن حفظ آن ، به نسل های آینده منتقل گردد و مسوولیت همگان در این خصوص مهم و حیاتی است.

مهندس موسوی معاون عمرانی وبرنامه ریزی فرمانداری در این جلسه اظهار داشت:محیط زیست نعمتی ارزشمند است که می بایست ضمن حفظ آن ، به نسل های آینده منتقل گردد و مسوولیت همگان در این خصوص مهم و حیاتی است.
وی هماهنگی و همکاری تمامی ادارات از جمله محیط زیست ، شهرداری ها و آموزش و پرورش را در حفظ محیط زیست امری ضروری دانسته و تاکید نمود؛ تمامی ادارت باید نسبت به هماهنگی و همکاری همه جانبه با هم تلاش نمایند تا محیطی سالم و به دور از مخاطرات طبیعی در شهرستان فلاورجان داشته باشیم.

معاون عمرانی وبرنامه ریزی فرمانداری فلاورجان در ادامه این جلسه گفت: یکی از اساسی ترین راههای کاهش معضلات زیست محیطی در سطح شهرستان آموزش ، فرهنگ سازی و جلب مشارکت مردم در حوزه محیط زیست است.
وی در ادامه با اشاره به وظایف شهرداری در خصوص جمع آوری و ساماندهی نخاله های ساختمانی و زباله ها در سطح شهرستان اظهار داشت؛ شهرداری باید نسبت به تعیین یک محل مناسب جهت ساماندهی و انتقال زباله های شهری و نخاله های ساختمانی اقدام نمایند.
در ادامه اعضای جلسه به بیان مسایل و مشکلات مدیریت پسماند در حوزه کاری خود پرداختند و مصوباتی جهت بهبود وضعیت موجود تصویب و راهکارهایی به منظور رفع موانع ارائه شد
تعداد بازدید: 78
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal