فرمانداری فلاورجان
خانه
1397/10/05 دیدار جمعی ازاعضای شورای مرکزی برگزاری اولین همایش توسعه شهرستان فلاورجان با فرماندار فلاورجان
دیدار جمعی ازاعضای شورای مرکزی برگزاری اولین همایش توسعه شهرستان فلاورجان با فرماندار فلاورجان دیدار جمعی ازاعضای شورای مرکزی برگزاری اولین همایش توسعه شهرستان فلاورجان با فرماندار فلاورجان

دیدار جمعی ازاعضای شورای مرکزی برگزاری اولین همایش توسعه شهرستان فلاورجان با فرماندار فلاورجان

 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فلاورجانمهندس علی ساعدی سرپرست فرمانداری شهرستان فر  با جمعی از اعضای شورای مرکزی برگزاری اولین همایش توسعه شهرستان دیدار وگفتگو کرد ضمن دیدار و گفتگو با آنها از نزدیک با نظرات و پیشنهادات آنها آشنا شد.
در این جلسه ساعدی گفت :که دولت دوازدهم به نخبه پروری و حمایت از شرکت های دانش بنیان با هدف تسریع علمی و همه جانبه توسعه کشور نگاه ویژه ای دارد و این موضوع نیز در شهرستان ها مورد توجه جدی قرار دارد.

وی ادامه داد: نخبگان افراد اثرگذار جامعه و مورد احترام مردم هستند بنابراین باید در راستای محرومیت زدایی و شناسنایی نقاط قوت و ضعف و اولویت بندی نیازهای شهرستان از ظرفیت  همه این عزیزان که بعضا در شهرستان نیستند استفاده نمود. .
در این نشست اعضای حاضر در جلسه نیازهای شهرستان در بخش های مختلف و همچنین از خواسته های خود وارتباط بیشتر  با اعضای این همایش وهمچنین حمایت لازم در خصوص برگزاری هرچه بهتر این همایش را خواستار شدند .  
تعداد بازدید: 78
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal