فرمانداری فلاورجان
خانه
1396/11/17 جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با موضوع فرصتها و تهدیدهای فضای مجازی و آسیبهای اجتماعی
جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با موضوع فرصتها و تهدیدهای فضای مجازی و آسیبهای اجتماعی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان ،مهندس اصغر هدایت فرماندار فلاورجان در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان که با موضوع فرصتها و تهدیدهای فضای مجازی و آسیبهای اجتماعی باحضور امین وند رئیس خانه فعالان مجازی کشور درفرمانداری برگزارشد گفت:اگر شور و نشاط اجتماعی در جامعه فراگیر شود بیشتر مشکلات شهرستان حل خواهد شد.

امین وند رئیس خانه فعالان مجازی کشور حرکت دشمن را به واسطه مطالعه و جمع آوری و پژوهش کشور های مخالف ایران اعلام کرد و گفت:دشمن با مطالعه تمام خصوصیات فردی جوانان یک محله نسخه مرگباری برای آنها می پیچد و آن را به شکل نرم در سبک زندگی آنها وارد می کند.

وی با اشاره به ارتباط نزدیک استاندار با جوانان افزود:مهرعلیزاده در بیشتر امور مرتبط به جوانان با آنها مشورت می کند و مسئولین شهرستان هم می بایست به جوانان بها بدهند و ورزش را جایگزین فضای مجازی بنمایند.

وی دراین جلسه که با حضور سمن های شهرستان فلاورجان برای ساماندهی امور جوانان برگزار شد گفت: ازسمن ها می خواهم تا با تفاهم نامه هایی که بین مسئولین و سازمان های مردم نهاد مکتوب می گردد مردم را نسبت واقعیت های جامعه و آسیب های اجتماعی آگاه نمایند.

تعداد بازدید: 61
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal