فرمانداری فلاورجان
خانه
1396/11/21 بیانیه مشترک امام جمعه فلاورجان،نماینده مردم شریف در مجلس وفرماندار شهرستان برای دعوت در راهپیمائی 22بهمن
بیانیه مشترک امام جمعه فلاورجان،نماینده مردم شریف در مجلس وفرماندار شهرستان برای دعوت در راهپیمائی 22بهمن


در آستانه سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، امام جمعه فلاورجان ؛نماینده مردم شهرستان فلاورجان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان شهرستان فلاورجان با صدور بیانیه مشترکی از مردم برای حضور در راهپیمایی 22_بهمن دعوت کردند.
مشروح پیام بدین شرح است:

                                                      بسم الله الرحمن االرحیم
انفجار نور و طلوع فجر پیروزی انقلاب اسلامی ایران در 22 بهمن1357 در شرایط و لحظاتی معجزه آسا، تاریخ 2500 سال حکومت استبدادی و سلطه شاهنشاهی را در هم پیچید و دورانی باور نکردنی از عزم، اراده، خودباوری و پیشرفت را فراروی فرزندان انقلاب و نسل عاشورا گشود، مقطعی که هر روز آن حیرت جهانیان را برانگیخت و حوادث و رخدادهای آن کانون توجه ملل آزاده جهان قرار گرفته است.
در آن روزهای سرنوشت ساز، ملت انقلابی ایران با رهبری پیامبر گونه امام راحل، دوشادوش یکدیگر و با اتحاد و همدلی بی‌نظیر خود رژیم ستمشاهی را سرنگون کردند و بنای رفیع نظام مقدس جمهوری اسلامی را پایه‌ریزی کردند.
پیروزی انقلاب اسلامی در ایران، ملت ما را به یک ملت آگاه و سیاسی در سطح جهان بدل ساخت و به عنوان مدل حکومتی برتر و الگویی بی‌بدیل در نظام‌های سیاسی مطرح جهانی معرفی کرد.
انقلاب اسلامی ایران یکی از بارزترین رویدادهای تاریخ معاصر محسوب شده و امروز الگویی است تمام عیار که با صدور پیام های حیات بخش خود به اقصی نقاط جهان موجب شده تا بسیاری از ملت ها و جنبش های آزادی خواهانه در جهت مبارزه با نظام سلطه به این نهضت شکوهمند اقتدا کنند.
سی و نهمین سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی مردم ایران گذشت و در طول چهاردهه از عمر پربرکت انقلاب اسلامی، حاکمیتی برآمده از مردم مبتنی بر تعالیم الهی اسلام شکل گرفت که مراحل سخت و دشواری را طی کرده است. در این راه با دشواری‌ها و موانع بسیاری روبرو شده لیکن استوار و مستحکم، روندی رو به جلو را پیش روی جهانیان قرار داده است.
بی شک دهه فجر انقلاب اسلامی سرآغاز طلوع خورشید درخشان انقلاب اسلامی و تبلور شکوه و عظمت نهضتی مبتنی بر “تعالیم اسلام ناب محمدی”(ص) در عصر جاهلیت مدرن بود که توانست حکومتی با انگیزه های الهی بر کره زمین تثبیت کند.
در استانه 22بهمن 1396،از مردم سلحشور ،غیور و ولایت مدار شهرستان فلاورجان دعوت می گردد همانند مردم سراسر کشور،باحضور حماسی ودشمن شکن خود در راهپیمائی این روز که بیانگر پیوند مستحکم با نظام اسلامی وهوشیاری وآمادگی کامل در عرصه دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی ومنافع ملی است شرکت نمائید

. مردم آگاه و بصیر شهرستان شهدای خط شکن فلاورجان ثابت کرده اند که هرگاه و هرجا پای منافع و مصالح اسلام و انقلاب و کشور اسلامی به میان آید همچون همیشه و بلکه استوارتر از همیشه، همه یکدل و یکپارچه به صحنه می آیند و پاسخ محکمی به دشمنان و ایادی استکبار جهانی می دهند.

حجت الاسلام والمسلمین محمد قدوسی امام جمعه فلاورجان

سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم شریف شهرستان در مجلس

اصغر هدایت فرماندار شهرستان فلاورجان

تعداد بازدید: 27
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal