فرمانداری فلاورجان
خانه
1396/12/07 نشست نخبگان و جوانان موفق روستای مهرنجان بمناسبت هفته فرهنگی با مسئولین
نشست نخبگان و جوانان موفق روستای مهرنجان بمناسبت هفته فرهنگی با مسئولین

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان به مناسبت هفته فرهنگی شهرستان فلاورجان نشست نخبگان و جوانان موفق روستای مهرنجان با حضور هدایت فرماندارفلاورجان و سرهنگ کریمی معاون اجتماعی ناجادر استان اصفهان در روستای مهرنجان ازتوابع این شهرستان برگزار شد.

اصغر هدایت فرماندار فلاورجان از ایل بزرگ قشقایی بخوبی یاد کرد وگفت عزیزانی که در این روستا ساکن هستند باید به مفاخر خود که یکی از آنها محمد بهمن بیگی است که اولین کودک قشقایی می باشد که روی نیمکت کلاس دبستان نشست و شاگرد اول شد اما عشق به عشایر و خاطره ها و نمادهای بومی و ایلی همواره در خیالش بود. علی رغم هوش و استعداد زیادی که داشت پزشکی حاذق یا مهندسی ماهر نشد. چون این ها با طبع لطیف و روحیه حساس و هنر دوست او کنار نمی آمدند، لذا راه سومی را برگزید و حقوق دان شد. حقوق دانی که در راه تامین حقوق اولیه مردم جامعه خود، یعنی باسواد سازی و اطلاع رسانی آن ها، گام برداشت. یاد کرد و افزود : برای کمک به ایجاد محیط سالم و بانشاط دراین روستا نیازمند حضورجدی وپرشورکلیه افرادهستیم وهریک ازشماباید یک گام موثر دراجرای بهتراین مسیر بردارید

هدایت درخصوص احداث فضای ورزشی دراین روستا افزود:درصورت واگذاری زمین به اداره ورزش شهرستان ،نسبت به احداث سالن ورزشی و زمین چمن مصنوعی برای جوانان اقدام خواهد شد.

درادامه معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان دراین نشست اظهارداشت: باتداوم بخشیدن به جلسات نخبگان در روستای مهرنجان می توانیم درک کنیم که چه انتظاراتی پلیس از مردم دارد که می بایست برآورده گردد و همچنین خدمات پلیس برای مردم چه چیزهایی است.

سرهنگ کریمی با اشاره به همکاری و تعامل بین نخبگان با پلیس برای پیشگیری از این آسیب اجتماعی گفت: برای پیشگیری از این آسیب اجتماعی باید نخبگان روستای مهرنجان با پلیس همکاری وتامل داشته باشند .

درپایان این مراسم از پنج نفر از نخبگان این روستا به نمایندگی از طرف مجموعه منتخبین تجلیل بعمل آوردند.

 

 

تعداد بازدید: 24
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal