فرمانداری فلاورجان
خانه
1396/12/12 جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان فلاورجان برگزار شد
جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان فلاورجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان ،با حضور جعفرزاده معاون فرماندار،جلسه ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان فلاورجان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

جعفرزاده معاون فرماندار شهرستان فلاورجان در جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان ویژه نوروزدر استقبال از سال جدید به جاذبه‌های گردشگری و فضایی امن همراه با آرامش برای مسافران نوروزی اشاره کرد وگفت: استقبال از سال 97 را باید با جاذبه‌های گردشگری و فضایی امن همراه با آرامش را تلفیق نمائیم تا مسافران نوروزی با خاطره‌ای فراموش نشدنی به عنوان سفیران فرهنگی فلاورجان را ترک کنند و تلاش کنیم فلاورجان را به مقصد گردشگری تبدیل کنیم.

وی افزود:همه دستگاه‌های اجرایی باید با مشارکت مردم زمینه استقبال از مهمانان نوروزی را فراهم کنند.

جعفرزاده تصریح کرد: توجه به تابلو‌های راهنمایی و استقرار ایستگاه‌های اطلاع رسانی در ورودی‌های شهر امری ضروری است و تمام سعی ما بر این است که فضای شاد، پر تحرک وبا نشاطی را برای مسافران نوروزی وهمشهریان ایجاد کنیم.

جانشین ستاد خدمات سفر شهرستان گفت:توجه به زیر ساخت‌ها وامکانات مورد نیاز باید در دستور کار دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد.

در ادامه فریدون دهقان مسئول ستاد خدمات سفر شهرستان از آماده باش دستگاه های امداد رسان و خدماتی شهرستان در ایام نوروز خبر داد و افزود: هلال احمر، اورژانس، بیمارستان‌ها، راهدارخانه‌ها، آموزش وپرورش، ادارات آب، برق، مخابرات، شهرداری‌ها، عوامل راهنمایی و رانندگی و پلیس راه و آماده ارائه خدمات به مردم می‌باشند و در همین رابطه نیروی انتظامی با همکاری و پشتوانه دستگاه قضایی زمینه برقراری امنیت را فراهم خواهد کرد.

وی گفت:با توجه به حجم بالای مسافرت‌های نوروزی عوامل راهداری و پلیس راه تدابیر لازم را برای سفری مطمئن در ایام نوروز برای هم وطنان وهمشهریان فراهم نمایند.

در ادامه سید حافظ کریمیان رئیس اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری شهرستان ودبیر ستاد خدمات سفرپیرامون رعایت نکات ایمنی در سفر توضیحاتی داده وگزارشی کامل از اقداماتی که در سال قبل در شهرستان انجام شده بود ارائه نمود.

وی در ادامه از اتمام مرمت فاز اول استراخاتون در پیربکران وهمچنین اتمام مرمت برج نرگان خبر داد .در
در این جلسه پس از مرور مصوبات و ارائه نقطه نظرات اعضای ستاد بر تشکیل ستاد‌های فرعی در بخش‌ها تاکید و نظارت بر نحوه توزیع و قیمت کالا‌ها - بازدید از رستوران‌ها - استقرار و آماده باش پایگاه‌های اورژانس بین راهی- استقرار و آماده باش هلال احمر - تامین سوخت مورد نیاز و تعیین کشیک‌ها و تجهیز مدارس جهت اسکان مهمانان نوروزی با همکاری و هماهنگی اعضای ستاد تسهیلات نوروزی تاکید شد.

تعداد بازدید: 35
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal