فرمانداری فلاورجان
خانه
1397/02/25 جلسه روابط عمومی های شهرستان فلاورجان با موضوع فرهنگ سازگاری با کم آبی
جلسه روابط عمومی های شهرستان فلاورجان با موضوع فرهنگ سازگاری با کم آبی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری  فلاورجان،مهندس اصغر هدایت فرماندار فلاورجان در جلسه روابط عمومی  های ادارات گفت:پیشاپیش حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفته و آرزوی توفیق و بهره مندی از این ماه با برکت برای همگان دارم.


وی همچنین روز 27 اردیبهشت ماه ،روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به همه حاضرین در جلسه تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد که این جلسه در قالب یک کارگاه آموزشی خودش را نشان بدهد

وی در ادامه گفت :امروز اگرنتوانیم خودمان را متناسب با رشد وتوسعه و تکنولوژی همراه بکنیم بطبع نمی توانیم اهداف سازمانی خودمان را پوشش بدهیم .

امروزه روابط عمومی ها بعنوان چشم و چراغ دستگاه ها نقش بسزایی در رسیدن به اهداف سازمان

واعتلای خدمات سازمان ، پویایی ،رشد و تلاش مدیران و کارکنان دستگاه ها قرار دارند.

اگر روابط عمومی ها بتوانند یک ارتباط خوب و دوسویه و فعالی را در سازمان ایفا بکنند مطمعنا پویایی سازمان را در پی خواهد داشت.

از انجایی که اعتقاد داریم روابط عمومی ها در انعکاس مسائل ،مباحث و مشکلات جامعه ،انعکاس ظرفیت ها توانمندیها ،استعداد ها ،داشته ها و خدمات دستگاه ها نقش کلیدی دارند و اگر این اتفاق بیافتد هدف سازمانی ما در رسیدن به اهداف تسهیل خواهد شد و باعث رسیدن به قوت اجتماعی و اقتدارمی شود.

این روزها خیلی ها دنبال هستند یاس و ناامیدی را به جامعه القاء نمایند و ما اگر نتوانیم عملکرد و دستاوردهای چهل سال انقلابمان را خوب برای مردم تبیین کنیم،کوتاهی کرده ایم.امروز جامعه ما نیاز به امید و نشاط دارد.نیاز به سرزندگی و بالندگی دارد و شما ها نقش تاثیرگذاری در این امر مهم دارید و باید هنرمندانه خدمات دستگاه ها را به مردم اطلاع رسانی نمائید.

وی در ادامه افزود: ما نباید به گونه ای عمل کنیم که افراد و جریان هایی که چشم دیدن نظام را ندارد فضایی داشته باشند که در این عرصه ها حرکت بکنند.

هدایت در ادامه گفت :در هر فضایی برویم توفیقاتی داشته ایم فضای علمی، ورزشی،کاری،هسته ای ،نانو و تکنولوژ هایی جدید کشور ما جایگاه دارد.

وی همچنین خاطر نشان ساخت:باید وقت بگذاریم هم وظیفه شرعی است و هم وظیفه قانونی است و هم وظیفه اخلاقی و انسانی است و این را می خواستم از محضر شما بخواهم که با قوت بیشتری به پیش حرکت نمائید.برویم به این سمت و سو.

اگر که ما عقب بمانیم از حوزه ارتباطات و ارتباط مان با جامعه ، مطمعنا هدف سازمان هدف وجامعه مان را تحقق نبخشیدیم انتظارات مردم را صادقانه بگیرید و منتقل بکنید به مدیرتان مشکلات را بگیرید منتقل بکنید شما آینه صاف هستید بین جامعه و مسئولین که اگر نقش خودتان را صادقانه اجرا بکنید در رسیدن به اهداف سازمان بی بدیل هستید و در حال حاضر موضوع آب هست که باید برویم به سمت فرهنگ سازگاری با کم آبی و آب شرب

وی درادامه در خصوص سازگاری با کم آبی گفت:همه باید کمک کنند و این شرایط خاص می باشد و ما می توانیم از همه این شرایط خاص عبور کنیم در استان و شهرستان جلسات خوبی برگزار شده با اصناف و فرهنگیان و غیره

خواهش ما از شما این است که در این حوزه تلاش کنید افکار مردم به سمت خوب استفاده کردن از آب و اسراف نکردن آب برود.

تلکیف شده ادارات 30 درصد کاهش مصرف داشته باشند اگر ما تا 25 درصد کاهش مصرف نداشته باشیم در تابستان ممکن است با مشکلاتی روبرو شویم و استفاده از منابع محلی در دستور کار استان قرار گرفته است.

وی در ادامه به تفاهم نامه منعقد شده بین دو شهرستان فلاورجان اصفهان و محمود آباد مازندران اشاره کرد و گفت:به لحاظ ظرفیت ها در حوزه گردشگری و آثار تاریخی ظرفیت های بالقوه ای داریم، کارهای خوبی انجام گرفته در معرفی شهرستان در رفتن به سمت و سوی ایجاد بستر گردشگری،صدور مجوز ها اقدامات عمرانی ،فرهنگی ، و نقش شما در این عرصه بی نظیر است .

وی در ادامه گفت :با زحمات دکتر شیخی برای اولین بار یک تفاهم نامه با شهرستان محمود آباد در زمینه علمی ،فرهنگی ،گردشگری اتفاف افتاد ،کمیته های سه گانه آن تشکیل شده و افراد موثر و مفیدی را از بخش خصوص در حال شناسایی هستیم و از بعد ماه رمضان این تبادل توانمندی ها رقم می خورد که در این دو شهرستان اتفاق خواهد افتاد و به لحاظ نزدیکی به کلان شهر اصفهان که بستر گردشگری بسیار خوبی را در اختیاردارد و ما درشهرستان فلاورجان می توانیم ارتقاء ببخشیم و توانمندی های بالقوه را به بالفعل تبدیل کنیم.

حوزه گردشگری به کمک ما آمده است اداره شهرستان تمرکز پیدا کرده است انشاالله در اعتبارات 97 هم سعی می کنیم توجه ویژه داشته باشیم که دستگاه ها یک مسیری را در این هدف پیدا بکنند و بتوانیم از این ظرفیت خدادادی حسن استفاده را بکنیم .

مهندس هدایت افزود:464 اثر فاخر در این شهرستان داریم که 27 اثر ثبت ملی است و 50 اثر آن در حال ثبت می باشد که دو اثر بقعه پیربکران و مسجد جامع اشترجان در لیست پیگیری برای ثبت در یونسکو می باشد وانتظار ما کمک شما برای معرفی این ظرفیت ها می باشد.

تعداد بازدید: 56
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal