فرمانداری فلاورجان
خانه
1397/02/25 موفقیت بدون روابط عمومی خوب،یک آرزوی بد است
موفقیت بدون روابط عمومی خوب،یک آرزوی بد است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان،غلامرضا قائدی ها مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری در جلسه گردهمایی مسئولین روابط عمومی های ادارات و اصحاب رسانه شهرستان فلاورجان گفت:پیشاپیش حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفته و در خصوص روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی مطالبی به صورت مبسوط عنوان نمود.

وی در ابتدا گفت: امسال منابع آبی استان اصفهان در بهترین حالت یک سوم سال گذشته می باشد و سال گذشته اوج خشکسالی بوده است و انتظار از تمامی مردم می رود که نسبت به رعایت مصرف آب و صرفه جویی اقدام نمایند.

وی در ادامه با اشاره به جایگاه مهم روابط عمومی گفت: ارتباط و ارتباطات به اندازه حیاط ارزشمند است و ارتباطات امروز بعنوان اکسیژن برای جامعه می باشد.

وی در ادامه با اشاره به تاریخچه شکل گیری روابط عمومی افزود :چهار مرحله برای اطلاع رسانی می باشد و ما باید این چهار مرحله را مد نظر داشته باشیم که عبارتند از تشریفاتی و مناسبتی، اطلاع رسانی،اغنا سازی و مرحله چهارم ارتباطات دوسویه که اگر غیر از این باشد محکوم به شکست است.

وی در ادامه به مخاطبان اشاره کرد و گفت :دو دسته مخاطب داریم یکی درون سازمانی و دیگری برون سازمانی ،درون سازمانی از رئیس دستگاه تا کلیه کارکنان را شامل می شود و برون سازمانی مردم ،رسانه ها،سمن ها ،افراد تاثیرگزار و ...

وی به نقش و نوع رسانه هاا اشاره کرد و ادامه داد رسانه ها چند دسته هستند یک رسانه های سنتی مثل تلوزیون و روزنامه و رادیو و.... دو رسانه های نوین مثل فضای مجازی و سوم شبکه های اجتماعی که بسیار با اهمیت می باشند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری گفت: موفقیت بدون روابط عمومی خوب،یک آرزوی بد است و اگر مدیری از روابط عمومی حمایت نکند قطعا موفقیتی برای آن دستگاه حاصل نخواهد شد.

ایشان همچنین افزود نداشتن مهندسی مخاطب سرمایه اجتماعی را به مخاطره انداخته است و بسیاری از مدیران علاقه به تبلیغ دارند و هر تبلیغ مستقیمی از مدیر و یا دستگاه می تواند نتیجه عکس داشته باشد بنابر این باید بصورت هنرمندانه و غیر مستقیم این اطلاع رسانی صورت بگیرد.

 
 
تعداد بازدید: 57
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal