فرمانداری فلاورجان
خانه
1397/10/03 مهندس ساعدی سرپرست  فرماندار ی شهرستان فلاورجان بمناسبت هفته ثبت احوال پیامی صادر نمود
مهندس ساعدی سرپرست فرماندار ی شهرستان فلاورجان بمناسبت هفته ثبت احوال پیامی صادر نمود مهندس ساعدی سرپرست فرماندار ی شهرستان فلاورجان بمناسبت هفته ثبت احوال پیامی صادر نمود

،،به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،، مهندس ساعدی سرپرست فرماندار ی شهرستان فلاورجان با صدور پیامی ضمن تبریک روز ملی و هفته ثبت احوال از زحمات مدیریت و کارکنان خدوم مجموعه ثبت احوال این شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام رئیس شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی به شرح ذیل می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

دولت تدبیر و امید با بهره گیری از اصول مدیریتی برمبنای عقلانیت و دانش به لطف پروردگار متعال ، گام های بلندی در مسیر توسعه و ثبات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف برداشته است و فعالیت را بر مبنای اندیشه و تفکر اسلامی، اقتصاد مقاومتی با محوریت ولایت و توسعه توانسته است در عرصه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی، مسیر توسعه و خدمت را فراهم نماید. در این راستا نقش سازمان ثبت احوال با تصمیم سازی مناسب ، برنامه ریزی سیستمی و ورود به عرصه برون سپاری خدمات به بخش خصوصی ، اقتصاد مقاومتی را عملیاتی و علاوه بر تکریم مردم و تسهیل خدمات ، زمینه ایجاد اشتغال را به سهم خود فراهم نموده است.

سوم دی ماه ، سالروز نخستین ثبت رسمی و قانونی ولادت و صدور شناسنامه در ایران است و نامگذاری این روز به عنوان روز ملی ثبت احوال ، فرصتی مغتنم برای تبیین تلاش‌های خدمتگزاران عرصه ثبت احوال می باشد که منشا خدمات چشمگیری در این مرز و بوم بوده‌اند.

سازمان ثبت احوال کشور به عنوان مرجع امور هویتی ایرانیان در راستای تحقق سند چشم انداز بیست ساله ، دستاوردهای ارزشمندی در زمینه هویت بخشی و صیانت از حقوق شهروندان با ثبت به موقع وقایع حیاتی چهارگانه (تولد ، وفات ، ازدواج و طلاق) داشته و بستر خدمات هویت الکترونیکی بر پایه اساسی ترین درگاه اطلاعاتی را ایجاد کرده است.

صدور شناسنامه مکانیزه و صدور کارت هوشمند ملی که علاوه بر تصدیق هویت در فضای مجازی به عنوان زیرساخت اصلی دولت الکترونیک مورد توجه نظام اجرایی کشور بوده و ماحصل این طرح ملی، الکترونیکی شدن تمامی خدمات با مشارکت موثر دستگاه‌های اجرایی را به ارمغان خواهد آورد، نشان از تحولات چشمگیری دارد که در حوزه ثبت احوال شاهد آن هستیم.

اینجانب فرا رسیدن هفته ثبت احوال را به کلیه خدمتگزاران عرصه ثبت وقایع حیاتی تبریک عرض می نمایم و از خدمات کارکنان مجموعه ثبت احوال شهرستان فلاورجان در توسعه الکترونیکی دولت تقدیر و تشکر نموده، امیدوارم دستگاه های اجرایی مرتبط با همکاری صمیمانه با تلاشگران ثبت وقایع حیاتی در پیشرفت و سربلندی میهن عزیز ، پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست های دولت تدبیر و امید و ارائه خدمات شایسته به شهروندان موفق و موید باشند.

علی ساعدی

سرپرست فرمانداری و رئیس شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی

شهرستان فلاورجان

37
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal